Warsztaty na rockowo – rozpoczęły się zapisy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

14 lipca rozpoczynają się 10. Warsztaty Muzyczne Rockowe Ogródki Płock 2014. Jak co roku, w trakcie Festiwalu będzie można poduczyć się gry  na gitarze, instrumentach klawiszowych czy perkusji, pod okiem zawodowców.

– Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, którzy chcą spotkać się z niesamowitymi wykładowcami i tymi, którzy chcą grać – powiedział nam Michał Kublik, właściciel Rock ’69 i organizator Festiwalu Rockowe Ogródki. – Zapisywać można się do 10 lipca, natomiast płocczanie mogą przyjść nawet w dniu rozpoczęcia warsztatów, 14 lipca – dodał.

Tegoroczne warsztaty potrwają do 18 lipca i odbędą się w pięciu grupach instrumentalnych. Nie zabraknie gości specjalnych – Wojciecha Pilichowskiego (gitara basowa) oraz Dave’a Latchaw’a (instrumenty klawiszowe), który przyleci do Płocka z USA. Wykłady poprowadzą:
– Krzysztof Ścierański, Wojciech Pilichowski – gitara basowa
– Krzysztof Misiak – gitara elektryczna
– Romek Puchowski – gitara akustyczna
– Grzegorz Grzyb – perkusja
– Dave Latchaw i Michał Kowalski – instrumenty klawiszowe.

Jak podają organizatorzy, zajęcia teoretyczne, z harmonii muzyki, umiejętności gry i indywidualne konsultacje odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia I w Płocku, ul. Tumska 9. Natomiast wieczorne jam session tradycyjnie wybrzmi w Rock ’69, tam też odbędzie się na zakończenie finałowy koncert.

Dla płocczan warsztaty są bezpłatne. Festiwal i Warsztaty współfinansowane są przez Urząd Miasta Płocka. Więcej informacji i zapisy poprzez formularz na stronie www.rockoweogrodki.com.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji