REKLAMA

Walentynki w NovymKinie „Przedwiośnie” – mamy zaproszenia! [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już niedługo nadejdą – wyczekane przez zakochanych nastolatków, ale i dorosłe pary. Walentynki można spędzić na różne sposoby. Jednym z przyjemniejszych jest seans filmowy w kinie. Specjalną propozycję na ten dzień przygotowało NoveKino „Przedwiośnie”. Mamy zaproszenia na to wydarzenie i nagrody!

walentynki_NK_2Choć filmy, zaplanowane przez NK Przedwiośnie są romantyczne, nie tylko zakochani mogą skorzystać z tej propozycji. 14 lutego wyemitowane zostaną zarówno produkcje premierowe, jak „Planeta singli” oraz „Jak to robią single”, jak i specjalny pokaz filmu „Listy do M.2”. Co ważne, bilety będą wówczas w specjalnej, promocyjnej cenie.

Ale to nie wszystko. Podczas seansów odbędą się konkursy Happy Seats z nagrodami. Zostanie rozlosowanych 15 biletów na 15. urodziny Klubu Kino, podczas których odbędzie się koncert zespołu MIG. Do wygrania będą również… dwa podwójne zaproszenia na kolację ufundowaną przez Włoski Zakątek!

Oczywiście, nie zabraknie zniżek na zestawy w barze NK Przedwiośnie – Zestawy dla Dwojga będą w promocyjnej cenie.

Konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy wraz z NovymKinem „Przedwiośnie” niespodziankę – dwa podwójne zaproszenia na wybrany film w tym dniu oraz po dwie książki: Timothee De Fombelle „Tobi Oczy Eliszy” i James Patterson „Łowcy Skarbów”.

Aby wygrać zaproszenie, należy do 31 stycznia przesłać na nasz KONTAKT odpowiedź na pytanie:

Jakie stałe cykle filmowe organizuje NoveKino „Przedwiośnie”? Proszę wymienić co najmniej trzy.

Nagrodzimy dwie pierwsze osoby, które nadeślą prawidłową odpowiedź.PLANETA SINGLI

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

JAK TO ROBIĄ SINGLE

Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze… Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości. Poszukiwanie szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi dawno nie było tak ekscytujące…

LISTY DO M.2

Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant)- obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU