REKLAMA

Walczysz z cellulitem? Mamy pakiet zabiegów [KONKURS]

REKLAMA

Cellulit, czyli pomarańczowa skórka, to zmora aż 85% kobiet. Walka z nim jest niezmiernie trudna – dieta, szorowanie ciała, masaże, picie wody, każda, lub prawie każda z nas dobrze zna te sposoby. Nasz partner, Centrum Medyczna Medica w Płocku, proponuje terapię falę uderzeniową. I jest tak pewien efektów, że ufundował dla Was pakiety, po 5 zabiegów każdy.

– Cellulit zwykle występuje w okolicach ud, pośladków, brzucha i ramion. Co ciekawe, problem nie musi dotyczyć tylko osób otyłych. Jest bowiem schorzeniem, które dotyka również osoby szczupłe, młode, a nawet wysportowane – wyjaśnia Małgorzata Więcławska, koordynator Rehabilitacji Leczniczej w CM Medica w Płocku, w którym cellulit leczy się falą uderzeniową. Cóż to takiego?

– Terapia falą uderzeniową polega na wykorzystywaniu ciśnienia, powstającego w wyniku emisji fali akustycznej – tłumaczy pani doktor. – Metoda terapii falą uderzeniową działa na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w delikatną wibrację i sprawiając, że ta delikatnie rozciąga się i zwiększa tym samym swoją elastyczność – dodaje.

Zabieg można stosować przede wszystkim na pośladkach, ramionach i udach. Jak zapewniają osoby, które już poddały się zabiegowi, fala uderzeniowa bardzo skutecznie zwalcza niedoskonałości skóry. – Proces ten stymuluje powstanie kolagenu w skórze i warstwie podskórnej oraz w głębiej położonych tkankach, intensywnie je ujędrniając. Oprócz tego, działa na ukrwienie organizmu, polepszając metabolizm i mikrocyrkulację. Zwiększa też produkcję kolagenu oraz napięcie mięśni – mówi doktor Więcławska.

Po zabiegach skóra napina się, co powoduje zmniejszenie objętości, czyli wyszczuplenie leczonych obszarów ciała. Efektem widocznym po wykonanych zabiegach jest też wygładzona, jędrna i elastyczna skóra. Pierwsze widoczne efekty można osiągnąć już po 4-6 sesjach, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni. Przeciwwskazaniem do leczenia falą uderzeniową jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby serca i układu krążenia, cukrzyca, niewydolność nerek i wątroby, choroby nowotworowe.

CM Medica jeszcze do końca marca wykonuje ten zabieg w promocyjnej cenie 30 zł za jeden zabieg. Jako nasz partner, skorzystał z możliwości promocji poprzez portal Plocek.pl, zakładając stronę http://cmmedica.plocek.pl. Dzięki temu, oferty CM Medica pojawiają się w katalogu firm http://plocek.pl/katalog oraz wysyłane są na nasze FanPage na Facebooku i profile na Twitterze.Co ważniejsze, teraz Wy możecie skorzystać z ofert specjalnych CM Medica. Na stronie http://cmmedica.plocek.pl/oferty już dostępne są oferty, które automatycznie publikowane są również na http://plocek.pl/oferty oraz wysyłana jest na nasze FanPage na Facebooku i profile na Twitterze. Podobnie dzieje się z produktami firmy, dostępnymi pod linkiem http://cmmedica.plocek.pl/produkty. Kupony promocyjne możecie wydrukować i przyjść z nimi do CM Medica przy ul. Chemików 7, Kutrzeby 11 lub w punkcie, znajdującym się w Galerii Wisła.

[button href=”http://cmmedica.plocek.pl/oferty” align=”left”]Zobacz: OFERTY CM MEDICA[/button]

To pierwsza firma i modelowe wykorzystanie narzędzi, które dostępne są dla płocczan całkowicie za darmo dzięki PetroNews.pl i Plocek.pl.

Konkurs

A dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym co tydzień do wygrania będzie specjalne zaproszenie na 5 zabiegów z falą uderzeniową.
Aby je zdobyć, należy napisać, dlaczego to właśnie Wam mamy przekazać to zaproszenie. Opisy należy przesyłać do 22 marca na adres: redakcja@petronews.pl.

Zapraszamy :)

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU