REKLAMA

Wakacyjny płocki rejs – mamy bilety!

REKLAMA

Zachwyceni rejsem po naszym odcinku Wisły, postanowiliśmy zorganizować podobne wrażenia naszym czytelnikom. Przez całe wakacje ogłaszać będziemy konkursy, w których do wygrania będzie 4-osobowy voucher na rejs „Marianną”. Pierwszy z nich już teraz!

W Płocku mamy wyjątkową okazję korzystać z uroków Wisły z pokładu statków. Należące do Żeglugi Wyszogrodzkiej maszyny pływające zabierają chętnych na posmakowanie uroków wilka morskiego (a właściwie rzecznego) w każdy weekend.

Dzięki kapitanowi Mariuszowi Pielacińskiemu, możecie skorzystać z uroków pływania na jednym z trzech statków pasażerskich – dwupokładowej “Mariannie”, mogącej pomieścić 150 pasażerów. Jak pamiętacie, Żegluga Wyszogrodzka ma jeszcze dwa mniejsze statki, przeznaczone do rejsów komercyjnych – 12-osobową “Basię” oraz statek VIP – “Anetę”. Wszystkie statki mają imiona kobiet bliskich sercu rodziny Pielacińskich – Marianna to  mama kapitana, Aneta – siostra, a Basia to wieloletnia bosman żeglugi.

Konkurs

W każdym wakacyjnym wydaniu gazety PetroNews (23 czerwca, 7 i 21 lipca, 4 i 25 sierpnia) i na portalu PetroNews.pl będziemy zamieszczać konkurs, w którym nagrodą jest voucher na rejs Marianną dla 4-osobowej wycieczki. Voucher będzie można wykorzystać do końca wakacji.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 30 czerwca przesłać na nasz adres: redakcja@petronews.pl odpowiedź na pytanie:Jak chciałbym/chciałabym spędzić moje wymarzone wakacje?

Nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź (wg jury złożonego z przedstawicieli redakcji i Żeglugi Wyszogrodzkiej). O zwycięstwie i sposobie odebrania vouchera powiadomimy zwycięzcę drogą mailową. Pamiętajcie, że jeśli nie wygracie teraz, przed Wami jeszcze 4 konkursy wakacyjne.

Uwaga! Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wykonanie i publikację zdjęcia, wykonanego na statku Marianna w trakcie rejsu.

A jeśli nie chcecie czekać na konkursy, możecie skorzystać z regularnych rejsów weekendowych w Płocku, które odbywają się 7 razy dziennie, od godz. 11.30 co 1,5 godziny. Za bilet normalny zapłacimy 20 zł, ulgowy – 12 zł, a dla seniora – 15 zł. Można również wynająć statek indywidualnie. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 506-321-887 lub na profilu facebookowym Żeglugi Wyszogrodzkiej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU