REKLAMA

Wakacyjny płocki rejs – chcecie bilety?

REKLAMA

Zachwyceni rejsem po naszym odcinku Wisły, postanowiliśmy zorganizować podobne wrażenia naszym czytelnikom. Przez całe wakacje ogłaszamy konkursy, w których do wygrania jest 4-osobowy voucher na rejs “Marianną”. Pani Edyta, pani Grażyna i pan Michał już wygrali, teraz czas na Was!

zegluga_plocka_maleJak już wiecie, Płock zyskał swoją własną żeglugę, która rozsławia nasze miasto pod nazwą “Żegluga Płocka”. Jej właścicielem jest kapitan Mariusz Pielaciński, który dzierżawi od firmy-matki, czyli Żeglugi Wyszogrodzkiej, trzy statki rejsowe. I to właśnie dzięki Żegludze Płockiej, możecie za darmo skorzystać z uroków pływania na jednym z trzech statków pasażerskich – dwupokładowej “Mariannie”.

W każdym wakacyjnym wydaniu gazety PetroNews (jeszcze 4 i 25 sierpnia) oraz na portalu PetroNews.pl zamieszczamy konkurs, w którym nagrodą jest voucher na rejs “Marianną” dla 4-osobowej wycieczki. Voucher będzie można wykorzystać do końca wakacji.

Ostatnim razem poprosiliśmy Was o podanie hasła promocyjnego dla Płocka. Jak się okazało, według Was Płock powinien być reklamowany dlatego, że jest perłą Mazowsza, tu się żyje najlepiej, jest to miasto sukcesu, wręcz nadwiślański Sopot, miasto przyszłości, miodem płynące, tu odkryć można historię i zachwycić się teraźniejszością, jest idealnym miejscem na wakacje, a za każdym rogiem napotkać można inną historię. Płock stoi też zawsze frontem do Wisły, jest miejscem przyjaznym każdemu oraz miastem wielu aspiracji, tudzież perspektyw czy możliwości.

Po długich naradach, wybraliśmy hasło zaproponowane przez pana Michała: Płock – atrakcje co krok. W sezonie wakacyjnym dobrze oddaje ono klimat naszego miasta.Konkurs

Wy również możecie wygrać rejs dla 4-osobowej rodziny. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 20 sierpnia przesłać na nasz adres: redakcja@petronews.pl odpowiedź na pytanie: Dlaczego warto odwiedzić i zwiedzić Płock?

Nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź (wg jury złożonego z przedstawicieli redakcji i Żeglugi Wyszogrodzkiej). O zwycięstwie i sposobie odebrania vouchera powiadomimy zwycięzcę drogą mailową. Pamiętajcie, że jeśli nie wygracie teraz, przed Wami jeszcze tylko jeden konkurs wakacyjny.

Uwaga! Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na wykonanie i publikację zdjęcia, wykonanego na statku Marianna w trakcie rejsu.

A jeśli nie chcecie czekać na konkursy, możecie skorzystać z regularnych rejsów weekendowych w Płocku, które odbywają się 7 razy dziennie, od godz. 11.30 co 1,5 godziny (do godz. 20.30). Za bilet normalny zapłacimy 20 zł, ulgowy – 12 zł, a dla seniora – 15 zł. Można również wynająć statek indywidualnie. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 506-321-887.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU