Wakacyjne Bajkoranki w NK Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już od początku lipca NoveKino Przedwiośnie oferuje dla najmłodszych cykl spotkań pt. “Bajkoranki”. Prócz seansów filmowych na widzów czekają także warsztaty i spektakle teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu. 

Od 1 lipca NK Przedwiośnie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu skierowanego do najmłodszych. Bajkoranki to na pokazy filmowe oraz warsztaty i spektakle teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu. Podczas seansów będą się odbywać losowania nagród na zasadach Happy Seats. Na pokazy NK Przedwiośnie zaprasza w soboty i niedziele o godzinie 11:00. Bilety w cenie 12 złotych! Spektakle/warsztaty zobaczymy w Patio Kina. Wstęp w cenie biletu!

“Bajkoranki: Trolle”

1 i 2  lipca godz. 11
reżyseria: Mike Mitchell
Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów, by uratować porwanych przyjaciół. Po seansie 1 lipca NK Przedwiośnie zaprasza na warsztaty “Teatr Lalek”, a 2 lipca na spektakl “Czerwone, zielone”.

 

“Bajkoranki: Dzieciak rządzi”

8 i 9  lipca godz. 11
reżyseria: Tom McGrath
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać. Po seansie 8 lipca NK Przedwiośnie zaprasza na warsztaty “Teatr przedmiotu”, a 9 lipca na spektakl “Wiewiór pierwszy nieznośny”.

“Bajkoranki: Dudi: Cała naprzód”

15 i 16 lipca godz. 11
reżyseria: Julio Soto Gurpide
Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka Macunia i jej przyjaciółki: Ewka – zwariowana ryba żabnica oraz Ala – neurotyczna krewetka, w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno tu szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę. Po seansie 15 lipca NK Przedwiośnie zaprasza na warsztaty “Głos w teatrze”, a 16 lipca na spektakl “Królik z kapelusza”.

“Bajkoranki: Vaiana. Skarb oceanu”

22 i 23 lipca godz. 11
reżyseria: Ron Clements, John Musker
Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…
Walt Disney Animation Studios prezentuje film “Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami. Po seansie 22 lipca NK Przedwiośnie zapraszana warsztaty “Ruch w teatrze”, a 23 lipca na spektakl “Mały Kapitan Gwiezdnej Floty”.

“Bajkoranki: Sing”

29 i 30 lipca godz. 11
reżyseria: Garth Jennings
W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Seth MacFarlane), nieśmiała Słonica (Tori Kelly), której towarzyszy pewna siebie matka (Reese Witherspoon), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Scarlett Johansson). Po seansie 29 lipca NK Przedwiośnie zaprasza na warsztaty scenograficzne “Budowa lalek”, a 30 lipca na na spektakl “Hau. Miau i inne języki”.

“Bajkoranki: Pamiętniki Florki odc. Jeziorko, Cień, Skarby, Fasolka”

5 i 6 sierpnia godz. 11
W „Pamiętniku Florki” świat pokazany jest z perspektywy kilkuletniego dziecka z całą jego naiwnością, a jednocześnie zachwytem i świeżością spojrzenia. Florka jest pilną i ciekawską obserwatorką rzeczywistości. Nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i oczywiście dochodzi do własnych wniosków, niekoniecznie słusznych, ale zawsze bardzo odkrywczych. W poznawaniu świata i siebie samej towarzyszą Florce trzy przyjaciółki – koszatniczki Celestyna, Albertyna i Michalina. Ale najważniejszą rolę pełni dom rodzinny – ostoja bezpieczeństwa i spokoju, chociaż rodzice Florki nie są pozbawieni wad i słabości. Scenariusze serii „Pamiętnik Florki” powstały na podstawie bardzo popularnych wśród dzieci bestsellerowych książek “Florka. Z pamiętnika Ryjówki”, “Florka. Listy do Józefiny” i “Florka. Listy do babci”. Po seansie 5 i 6 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na zabawy i animacje.

“Bajkoranki: Pamiętniki Florki odc. Poważna sprawa, Czas, Dobry przykład, Balet”

12 i 13 sierpnia godz. 11
Odbędzie się seans kolejnego docinka z serii Pamiętniki Florki. Po seansie 12 i 13 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na zabawy i animacje.

“Bajkoranki: Pamiętniki Florki odc. Bakterie, Czterolistna koniczyna, Podróż, Sen, Starsza siostra”

19 i 20 sierpnia godz. 11
Odbędzie się seans kolejnego docinka z serii Pamiętniki Florki. Po seansie 19 i 20 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na zabawy i animacje.

“Bajkoranki: Pamiętniki Florki odc.Remont, Rybka, Niebo, Barbara”

26 i 27 sierpnia godz. 11
Odbędzie się seans kolejnego docinka z serii Pamiętniki Florki. Po seansie 26 i 27 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na zabawy i animacje.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji