REKLAMA

W Wiśle naprawisz swój rower za darmo

REKLAMA

Od tygodnia płocczanie mogą korzystać ze stojącej przy głównym wejściu do galerii Wisła stacji naprawy rowerów. Każdy może z niej skorzystać za darmo. Dodatkowo, obok stacji znajduje się postój dla jednośladów.

Obok głównego wejścia do galerii Wisła w Płocku stanęła stacja naprawy rowerów.

– Mamy dobrą wiadomość dla miłośników jednośladów. 24 sierpnia, w pobliżu wejścia głównego do Galerii Wisła stanęła nowa, samoobsługowa stacja naprawy rowerów – informuje Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła. – Warto wspomnieć, że korzystanie ze stacji napraw jest całkowicie bezpłatne – dodaje.Obok stacji znajduje się stanowisko, gdzie można bezpiecznie przypiąć i pozostawić rower.

Pomysł ustawienia w tym miejscu bezpłatnej stacji naprawy rowerów wydaje się wyjątkowo trafny. Galeria Wisła jest otoczona ścieżkami dla rowerów, wiodącymi w najdalsze zakątki miasta. Prognozy pogody wskazują, że czeka nas ciepły wrzesień, więc jeszcze będzie okazja, by jeździć na rowerze. Teraz poluzowany łańcuch, brak powietrza w oponie i inne awarie (zarówno drobne, jak i te poważniejsze), można naprawić samemu i ruszyć w dalszą podróż.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU