W weekend wielki finał konkursu WOPR

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższy weekend w Galerii Wisła odbędzie się finał konkursu, sprawdzającego wiedzę młodzieży o ratownictwie wodnym. Zakwalifikowało się do niego m.in. Gimnazjum nr 3, Małachowianka, Budowlanka, ZDZ i III LO.

Finał konkursu dla uczniów gimnazjów i liceów, odbędzie się 14 i 15 czerwca. Wezmą w nim udział osoby, które uzyskały jak największą liczbę punktów podczas testów przeprowadzanych w płockich szkołach na przełomie kwietnia i maja. Do finału zakwalifikowało się m.in. Gimnazjum nr 4, Małachowianka, IV LO, Budowlanka, ZDZ oraz III LO. Finał odbędzie się pod bacznym okiem płockiego WOPR-u.

Całość rozpocznie się w sobotę od  godziny 11. Uczestnicy napiszą test składający się z 15 pytań zamkniętych i 5 otwartych. W trakcie trwania testu będzie można wziąć udział w konkursach i otrzymać upominki od WOPR. Dla chętnych zorganizowane zostaną także zawody sumo.

Z kolei w niedzielę, także od godziny 11, finaliści sprawdzą się w przeprowadzaniu RKO na fantomach. Tego dnia ratownicy zapoznają odwiedzających z bezpiecznym zachowaniem nad wodą.

Dzięki uprzejmości firmy Sony Center, miłośnicy gier komputerowych będą mogli pograć na konsoli PlayStation 3 zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji