W weekend utrudnienia w ruchu w rejonie Orlen Areny. Autobusy KM pojadą objazdami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W weekend w Płocku odbędą się Driftingowe Mistrzostwa Polski. W dniach 21-23 w rejonie Orlen Areny oraz ulic: Łukasiewicza, 7 czerwca 1991 r. i Gwardii Ludowej będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu. Objazdami pojadą także autobusy Komunikacji Miejskiej.

Na czas III Rundy Driftingowych Mistrzostw Polski 2013 od piątku 21 czerwca do niedzieli 23 czerwca 2013 r. całkowicie zamknięta dla ruchu będzie ulica 7 Czerwca 1991 r. Jej otwarcie nastąpi w poniedziałek 24 czerwca około godziny 4 rano.

W związku z tymi utrudnieniami autobusy Komunikacji Miejskiej linii nr 7 i 20 zostaną skierowane na trasę objazdową – ominą one przystanki przy Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza). “Czerwoniaki” KM-u zatrzymają się dopiero na przystankach Orlen Arena na ul. Batalionów Chłopskich. Przystanek Orlen Arena na ul. Łukasiewicza w stronę Orlenu zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ulicą  7 czerwca 1991 r.

Zmiana obsługi przystanków na czas objazdu:

• Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza w stronę centrum, przy Politechnice) – bez obsługi autobusami linii 7 i 20, przystanek obsługiwany będzie tylko autobusami linii 32, 33 i 35;

• Orlen Arena (na ul. Łukasiewicza w stronę Orlenu) – przystanek przeniesiony ok. 200 m w stronę Orlenu, bez obsługi autobusami linii 7 i 20, przystanek zastępczy obsługiwany będzie tylko autobusami linii 32, 33 i 35;

• Orlen Arena (na ul. Batalionów Chłopskich) – w obydwu kierunkach na przystankach zatrzymają się autobusy linii 7 i 20.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji