REKLAMA

W weekend roboty drogowe na Wyszogrodzkiej. Czekają nas objazdy

REKLAMA

Jak podaje Miejski Zarząd Dróg w Płocku, od piątku 2 sierpnia do poniedziałku 5 sierpnia w rejonie skrzyżowania na ul. Wyszogrodzkiej będą prowadzone prace drogowe. Dwa pasy zostaną całkowicie zamknięte. Ruch będzie kierowany objazdami.

Prace prowadzone będą na skrzyżowaniu Wyszogrodzka –  Jana Pawła II – Armii Krajowej. Od godziny 17 w piątek 2 sierpnia do poniedziałku 5 sierpnia zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Nastąpi całkowite zamkniecie dwóch pasów na odcinku od zatoki autobusowej przed salonem Forda do wjazdu na parking Auchan. Zostały wyznaczone objazdy ulicami:  Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Czwartaków. Wjazd na parking Auchan i Obi w weekend będzie możliwy wyłącznie od ul. Czwartaków.

Z powodu zamknięcia dla ruchu części ulicy Wyszogrodzkiej przy skrzyżowaniu z al. Jana Pawła II, na czas remontu autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33 oraz nocnej N1, zostaną skierowane na trasy objazdowe ul. Wyszogrodzką. Ponadto,  przystanek przy Armii Krajowej (przy Wyszogrodzkiej w stronę Imielnicy) zostanie przeniesiony ustawiony przy wjeździe do Auchan. Autobusy linii 2 i 3 w obydwu kierunkach ominą przystanek Czwartaków, a linii 12, 25, 27, 28 i 30 w obydwu kierunkach nie wjadą w al. Jana Pawła II. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac, trasy objazdowe mogą zostać odwołane wcześniej.

Autobusy linii 2 i 3

W obydwu kierunkach pojadą prosto ul. Wyszogrodzką i ominą przystanek Czwartaków, w drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan, pozostałe przystanki obsłużą bez zmian.Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30

W obydwu kierunkach pojadą prosto ul. Wyszogrodzką i ominą wszystkie przystanki w al. Jana Pawła II (Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego i Podolszyce), w drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan.

Autobusy linii 22 i 33

• w drodze z centrum zatrzymają się na przystanku zastępczym na ul. Wyszogrodzkiej przy wjeździe do Auchan, a dalej przez przystanki Czwartaków (przy OBI), Skotnickiego, Św. Wojciecha i Wiśniewskiego przejadą do pętli Podolszyce;
• z pętli Podolszyce przejadą przez przystanki Wiśniewskiego, Św. Wojciecha, Skotnickiego i Czwartaków (przy basenie), a następnie do przystanku Armii Krajowej (na ul. Wyszogrodzkiej przy Lidlu), na którym powrócą na stałą trasę w stronę centrum.

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:
• Czwartaków – w obydwu kierunkach bez obsługi autobusami linii 2 i 3 (zatrzymają się tam za to autobusy linii 22 i 33);
• Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego, Podolszyce – w obydwu kierunkach bez obsługi autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30;
• Armii Krajowej w stronę Imielnicy zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z al. Jana Pawła II (będzie ustawiony przy wjeździe na parking Auchan), zatrzymają się na nim autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU