REKLAMA

W tym miejscu wkrótce pojedziemy rondem [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Zbliża się ku końcowi remont ostatniego odcinka ul. Chopina. Kierowców może zaskoczyć rondo, które powstaje w skrzyżowaniu z ul. Lachmana.

O kończącej się inwestycji poinformował na swoim profilu społecznościowym prezydent Płocka. Kompleksowa przebudowa ostatniego odcinka ul. Chopina ma zakończyć się za miesiąc.

PowiązaneTematy

– Będziemy korzystać z 850 metrów nowej jezdni, chodnika i drogi rowerowej, która idealnie uzupełnia istniejący system ścieżek – przekazał Andrzej Nowakowski.Bezpieczeństwo na skrzyżowaniu z ul. Lachmana ma poprawić wybudowane w tym miejscu rondo.

Przebudowa ul. Chopina to koszt ponad 7,4 mln zł, z czego ponad 3,7 mln zł pochodzi z dofinansowania z budżetu państwa.

Fot. FB Prezydenta Płocka
Fot. FB Prezydenta Płocka
Fot. FB Prezydenta Płocka

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 13

 1. Anonim says:

  Obserwuję tą „budowę” od początku, jeśli będą tak intensywnie pracować jak do tej pory to nie ma szans na skończenie za miesiąc. No i kolejne rondo ze spacerniakiem wielkości jezdni. Autobusy to będą miały problemy z wykręceniem.

 2. Anonim says:

  Niedługo Plock będzie znany z rond, jak tak dalej poniesie fantazja naszych włodarzy to co skrzyżowanie będzie rondo. Lepiej porobiliby estakady i przejścia podziemne no ale po co 🙃

 3. Morda says:

  Czekaliście tyle poczekacie jeszcze trochę. Mordy w kibel i uczyć się cierpliwości.

 4. Brawo says:

  Brawo to bardzo dobre i potrzebne rozwiązanie

 5. Artur says:

  To, że nie wyrobią się w terminie było wiadomo po kilku dniach obserwując „zapał” pracujących. Oczywiście jak czasem się pojawiali… Inną sprawą jest totalne bezmózgowe podejście do inwestycji. Może ktoś z UM by ruszył szanowne 4 litery i zobaczył że można było od początku inwestycji niezależnie naprawić rozwalone przejście dla pieszych i przejazd na DDR. Najpierw błoto i gruz na którym można było się połamać, a teraz jak była karetka i kogoś właśnie zabierała połamanego to nagle wysypali…. ostrymi kamieniami. Ja rower tam przenoszę… Ale o tym jaśniepaństwo nie ma pojęcia bo klepneli jakiś badziewiasty projekt i do przodu. Ciekawe czy naprawią poszarpane krawężniki za tym rondem (podwójne przejście i przejazd przy Piłsudskiego), bo są one ostre i niszczą opony, czym nie tylko powinni martwić sie mieszkańcy, ale i właściciele Nextbike i Frog.

 6. Termin says:

  miało być do końca września.
  Pytanie czy ten bałagan obok wierzowca będzie ogarnięty? Chodniki, gruz, ziemia, przerwana ścieżka rowerowa przy Alejach i pozostałości po byłym zjeździe?
  Czy to będzie uporządkowane z głową w ramach tej inwestycji ?

 7. Rodowity says:

  No i kolejny korki….bo nasi Januszowie kierownicy z rondami sobie nie radzą….do tego z pod wiaduktu pod górkę i będzie dzwoń za dzwonem….plus slepe towarzystwo w za dużych autach których nie ogarniają gabarytowo…..i kolejny kabaret w Płocku bedzie

 8. K G says:

  Brawo za tempo….🤣 Ciekawe kto posprząta ten burdel i rozwalone chodniki obok bloku 15 ?

 9. +++ says:

  Czyli kolejne hamowanie ruchu… Czy ktoś w ratuszu ma hobby- blokowanie ruchu w Płocku??!

 10. Zapytam says:

  „Kierowców może zaskoczyć rondo…” W jakim sensie ma ono niby zaskakiwać tych kierowców?

  • Qasimoto says:

   To rondo to może zaskoczyć kierowców szerokością pasa ruchu na dojazdach i wewnątrz ronda. Wysepki na wjeździe/zjeździe szerokie a pasy ruchu takie że większy samochód osobowy będzie miał problem jechać nie mówiąc już o dostawczakach i autobusach.
   Typowe ,, płockie,, wykonanie = tragedia.

   • lolek says:

    dokładnie!!!!!!! bedzie jechal autobus z pasazerami i sie nie zmiesci i utknie tam na zawsze, a pasazerowie umra z glodu, bo kierowca nie moze otwierac drzwi poza przystankami i nie wyjdą z autobusu!!!!!! XDDD a serio to nie boj sie chlopie, zmiescisz sie, kilka przejazdow i nabierzesz odwagi i wprawy zeby pokonac te straszna przeszkode XD

 11. Anonim says:

  Tempo robót budzi najwyższy POdziw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU