“Wjechał na czerwonym z dużą prędkością”. Znów kolizja na tym skrzyżowaniu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skrzyżowanie ulicy Żyznej i drogi wojewódzkiej 567 – trudno nam wyliczyć ile razy to miejsce pojawiało się w naszych artykułach, w związku z wypadkami lub kolizjami, które miały tam miejsce. Do kolejnej kolizji doszło w niedzielne przedpołudnie.

18 lutego około godz. 11.30 otrzymaliśmy informację o zderzeniu dwóch aut i uszkodzeniu znaku drogowego, znajdującego się na skrzyżowaniu ulicy Żyznej i drogi wojewódzkiej nr 567.

Nasza czytelniczka przejeżdżała przez to miejsce, kiedy zniszczone auto było już zabierane przez lawetę. Nadal jednak pozostałości drugiego samochodu znajdowały się na poboczu jezdni.

–  W kolizji na ulicy Żyznej brały udział trzy auta, moje było to trzecie, renault megane – napisał do nas pan Sebastian. – Stałem na czerwonym świetle. Kierowca czerwonego nissana almery wjechał na czerwonym z dużą prędkością. Uderzył BMW, obróciło go i zatrzymał się na mnie. Dużo szczęścia, że nic nikomu się nie stało. W BMW jechała rodzina z 2-letnia dziewczynką – wyjaśnia nasz czytelnik.

Jak już pisaliśmy, to miejsce dość często gości w kronice policyjnej. I to pomimo działającej na tym skrzyżowaniu sygnalizacji świetlnej. Chociaż brakuje tu bezpiecznego lewoskrętu dla jadących Żyzną i skręcających w DW567 oraz dla jadących 5203W i skręcających w DW567, to podkreślamy – główną przyczyną tak częstych zdarzeń drogowych jest przede wszystkim brak ostrożności kierowców.

Po kolizji – uszkodzona sygnalizacja na ważnym skrzyżowaniu

Podziel się:

9 komentarzy

  1. . Ostatnio od strony ul Żyznej wyjezdzalam w prawo na swoim zielonym, (wolę zachować ostrożność wyjeżdżając )to jeszcze od strony Płocka tir przejechał na czerwonym przede mną.

  2. Zróbcie do cholery te rondo w końcu to nie będzie wypadków. Ostatnio od strony ul Żyznej wyjezdzalam w prawo, (wolę zachować ostrożność wyjeżdżając )to jeszcze od strony Płocka tir przejechał na czerwonym przede mną.

  3. Niestety na owym skrzyżowaniu jest słaba widoczność. No i jest ciasno jak dochodzi do styku dwóch aut z przeciwka które skręcają w lewo.

    • słaba widoczność? z której strony nie widać koloru świateł? w nocy tak dają z daleka po oczach, że tylko niewidomy nie zobaczy koloru jaki obecnie jest na sygnalizacji…
      Dziś jechałem po kolizji delikwenci z rejestracją WP pchają się na skrzyżowanie mimo, że mają ustąp pierwszeństwa to jest dopiero wieśniactwo…

  4. Jaka ta Pani inteligentna z miejsca kierowcy zdjęcia w trakcie jazdy (kandydatka do tego typu zdarzeń zresztą widać kto uczestniczył pewnie w wolnej chwili makijaż i rozmowa przez tel) pozdrawiam

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji