W szpilkach po marzenia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przed nami kolejne spotkanie “Przedsiębiorczej Kobiety” w Płocku. Już 17 marca o godzinie 17 w Hotelu Petropol panie porozmawiają o tym, jak w czasach powszechnego wyścigu szczurów nie stracić wiary w siebie.

Tegoroczna edycja jest już czwartym z kolei spotkaniem przedsiębiorczych kobiet.

– Nasz projekt dedykowany jest do wszystkich, którzy chcą się rozwijać – mówi Monika Grudna, koordynator projektu “Przedsiębiorcza Kobieta”. – W nazwie naszego przedsięwzięcia króluje kobieta, jednak z doświadczenia wiem, że również mężczyźni chętnie przychodzą na nasze spotkania. I dobrze, bo to nie jest forum feministyczne – dodaje.

Wśród tegorocznych prelegentów znalazły się Magdalena Chorzewska – coach, psychoterapeuta i trenerka rozwoju osobistego oraz honorowy gość spotkania, Grażyna Zielińska – utalentowana aktorka teatralna i filmowa.

Po prelekcjach, na seans piękna zaprosi nas Salon Abacosun, który zaprezentuje wystąpienie pt. “Proces starzenia się skóry. Co? Jak? I dlaczego?”. Następnie przyjdzie czas na zadbanie o swój uśmiech. Tu pomocą służyć nam będzie Gabinet stomatologiczny “Uśmiech”, który również przygotował prelekcję.

Na uczestniczki wydarzenia czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji. Podczas spotkania będzie można zrelaksować się i skorzystać z zabiegu na bóle pleców i sztywność karku. Panie będą miały również możliwość poradzić się profesjonalnych brafitterek, które pomogą wybrać idealny biustonosz.

Zapisać się na wydarzenie można, wchodząc na STRONĘ. Bilety dostępne w cenie: studencki – 10 zł, normalny – 16 zł. Więcej informacji na profilu wydarzenia.

PetroNews jest patronem medialnym “Przedsiębiorczej Kobiety”.

Sylwia Wiśniewska

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji