REKLAMA

W środę kolejna „święta wojna”. Tylko 10 kibiców z Płocka

REKLAMA

W  środę piłkarze Orlen Wisły Płock po raz kolejny zmierzą się ze swoim odwiecznym rywalem, Vive Targami Kielce – tym razem w ramach zmagań ligowych. Nafciarze mają szansę na zwycięstwo: kielczanie wystąpią bowiem w osłabieniu.  

Ostatni raz „święta wojna” odbyła się podczas rozgrywek Ligi Mistrzów. Wówczas piłkarze Orlen Wisły przegrali ze swoim głównym rywalem 30:38 i wypadli na tle zawodników z Kielc wyjątkowo blado. Teraz czas na rewanż. Nafciarze po raz kolejny jadą do Kielc, gdzie będą próbować w końcu pokonać swojego największego przeciwnika.

Vive Targi Kielce do meczu z Orlen Wisłą Płock podchodzą w niepełnym składzie. W ekipie gospodarzy zabraknie bowiem zarówno kontuzjowanego Krzysztofa Lijewskiego, który w dalszym roku leczy uraz mięśni, Żeljko Musy, który skręcił staw skokowy, jak i Manuela Strleka. Skrzydłowy Vive Targów Kielce doznał kontuzji bicepsa podczas meczu z KPR Legionowo. Leczenie Chorwata potrwa co najmniej kilka dni.Środowy mecz Orlen Wisły Płock w ramach 16. kolejki Superligi odbędzie się w środę o godzinie 18.30. Jak na razie, bilety zarezerwowało zaledwie 10 kibiców z Płocka, w związku z czym reszta biletów z puli 400 trafiła do sprzedaży.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Luis says:

    A kto jedzie ? Chętnie bym się zabrał !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU