REKLAMA

W sobotę utrudnienia w ruchu. Odbędzie się ingres nowego biskupa płockiego

REKLAMA

W najbliższą sobotę w okolicach Starego Miasta kierowcy mogą napotkać na utrudnienia. Spowodowane będą uroczystością ingresu Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego.

Na 26 listopada br. zaplanowano ingres (czyli uroczyste objęcie władzy przez biskupa ordynariusza nad diecezją) Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego. Uroczystość odbędzie się w bazylice katedralnej, w związku z czym zmieni się organizacja ruchu drogowego.

PowiązaneTematy

  • Ograniczenia w poruszaniu się pojazdów na ul. Mostowej – 26 listopada 2022 r. w godz. 6.00-14.00 zamknięty zostanie fragment ul. Mostowej, od miejsca znajdującego się na wysokości Zajazdu Rybaki do Placu Narutowicza.
  • Parkingi na Placu Narutowicza – od 25 listopada od godz. 22.00 do 26 listopada do godz. 14.00 wystąpią ograniczenia w dostępie do miejsc parkingowych (będą zarezerwowane dla uczestników uroczystości).
  • Parking na pl. Nowy Rynek (przed Teatrem Dramatycznym) – od dnia 25 listopada od godz. 19.00 do 26 listopada do godz. 16.00 wystąpią ograniczenia w dostępie do miejsc parkingowych (będą zarezerwowane dla uczestników uroczystości).

Papież Franciszek mianował nowego biskupa płockiegoZostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU