W poniedziałki ZUS będzie czynny dłużej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Każdy poniedziałek tygodnia jest dniem, w którym ZUS wydłuża swoje godziny pracy. Od 1 września placówka będzie czynna do godziny 18.

Dotychczas w poniedziałki sale obsługi klienta Zakładu Ubezpieczeń Społecznych były otwarte dłużej niż w każdy inny dzień tygodnia, bo do godziny 17. Niestety, czas ten był niewystarczający dla osób pracujących.

– Reagujemy na wskazania naszych klientów, dla których poniedziałkowe wydłużone godziny pracy placówek ZUS są nadal niewystarczające na załatwianie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jesteśmy instytucją usługową dla społeczeństwa, dlatego chcemy zapewnić naszym klientom niezbędny komfort czasowy – uzasadnia wprowadzane zmiany w zakresie godzin pracy sal obsługi klienta Andrzej Ścibło, Dyrektor Oddziału ZUS w Płocku.

Wydłużenie godzin pracy urzędu ma przyczynić się do obsługi większej ilości spraw urzędowych. Jednak to nie koniec zmian… Jak zapewnia dyrektor placówki, wkrótce mają pojawić się kolejne udogodnienia, które zapewnią klientom komfort i zadowalającą obsługę.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji