W poniedziałek i wtorek będą protesty i utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na najbliższy poniedziałek i wtorek w Płocku zapowiedziano kilka protestów, które mogą poważnie utrudnić życie płockim kierowcom.

24 października – Czarny Protest Kobiet

W poniedziałek, 24 października, odbędzie się zgromadzenie “Czarny Protest Kobiet – Druga Runda”, którego celem jest wyrażenie sprzeciwu związanego z zapowiedzią wprowadzenia zmian w ustawie antyaborcyjnej.

Uczestnicy zgromadzenia zbiorą się o godz. 16.30 przy kościele Św. Stanisława Kostki (Al. Jachowicza), a następnie przejdą ul. Nowy Rynek, ul. Tumską, ul. Kolegialną, ul. Misjonarską, ul. Kościuszki, ul. Grodzką do Ratusza. Planowane zakończenie zgromadzenia – godz. 18.30.

25 października – Orlen przestań truć!

We wtorek, 25 października w godz. 16.00-18.30 odbędzie się zgromadzenie – przemarsz w ramach protestu wobec niewystarczającej polityki zdrowotnej PKN Orlen dla mieszkańców Płocka.

Uczestnicy zgromadzenia zbiorą się na pl. Stary Rynek, a następnie przejdą ulicami: Bielską, Tysiąclecia, Łukasiewicza do pl. Celebry Papieskiej.

Zgromadzenia odbędą się w trybie Ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. Prawo o zgromadzeniach.

25 października – protest Stefana Karczewskiego

25 października o godz. 14 odbędzie się drugi protest osób niezadowolonych z działań Prezydenta Miasta Płocka i podległych mu urzędników Urzędu Miasta Płocka wobec mieszkańców Płocka i płockich przedsiębiorców, w tym wobec Stefana Karczewskiego i jego firmy PP-U INBUD.

Protest odbędzie się na placu przed ratuszem, wcześniej, o godz. 13.30, przewidziana jest konferencja prasowa.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji