W Płocku zagrają szczypiorniści ze Słowacji, Rosji, Litwy, Białorusi…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższy weekend będzie kolejna okazja do przeglądu zdolnych polskich szczypiornistów. W Płocku, na dwóch halach sportowych – Szkoły Podstawowej nr 16 oraz ZST 70, wystąpią juniorzy młodsi i tzw. kadra B, którzy powalczą między innymi z zawodnikami ze Słowacji, Rosji, Litwy, Białorusi, Czech i Macedonii.

Juniorzy młodsi swój turniej rozgrywać będą w słynnej „szesnastce”, a rywalizować będą z Białorusią, Czechami i Macedonią. W tym zespole znajduje się tylko jeden płocczanin – Paweł Kowalski, któremu gratulujemy powołania. Jednak poza Pawłem, jest jeszcze wielu innych zdolnych zawodników, których warto oglądać. Kto wie, może któryś z nich trafi kiedyś do Płocka.

W tej kategorii wiekowej warto również spoglądać w stronę Białorusi i Macedonii. Te dwa kraje od pewnego czasu zaczęły mocniej stawiać na szkolenie. Wraz z tą pewnego rodzaju inwestycją, coraz częściej na międzynarodowym poziomie pojawiają się gracze z tych kierunków.

Plan spotkań

Piątek, 27 października
Czechy – Polska, godzina 16:00
Białoruś – Macedonia, godzina 18:00

Sobota, 28 października
Białoruś – Czechy, godzina 11:00
Polska – Macedonia, godzina 13:00

Niedziela, 29 października
Czechy – Macedonia, godzina 11:00
Polska – Białoruś, godzina 13:00.

Również w tych dniach walczyć na parkiecie w ZST 70 będzie bezpośrednie zaplecze pierwszej reprezentacji. W szeregach tego zespołu zobaczymy o wiele więcej zawodników z naszego miasta – wystąpią Michał Lemaniak, Mateusz Góralski, Adam Morawski i Bartosz Dudek. Poza nimi, w kadrze prowadzonej przez Patryka Rombla i Sławomira Szmala, znajduje się kilku obiecujących zawodników. Szczypiorniści obiecujący i jednocześnie ciekawi dla Wisły, to w naszym mniemaniu – Ignacy Bąk, Arkadiusz Ossowski, Maciej Majdziński, Karol Siwak i Przemysław Mrozowicz. Reprezentacja B powalczy ze Słowacją B, Rosją B i Litwą, a więc poziom całkiem niezły. Dlatego emocji na hali w ZST nie powinno brakować.

Piątek, 27 października
Litwa – Słowacja B, godzina 16:00
Polska B – Rosja B, godzina 18:00

Sobota, 28 października
Litwa – Rosja B, godzina 15:00
Polska B – Słowacja B, godzina 17:00

Niedziela, 29 października
Rosja B – Słowacja B, godzina 15:00
Polska B – Litwa, godzina 17:00

Serdecznie Zapraszamy na oba obiekty!

Marek Wojciechowski

Podziel się:

1 komentarz

  1. Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 5 kg. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji