REKLAMA

W Płocku zaginął mieszkaniec Skierniewic. Rodzina prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

W piątek wieczorem zgłosił się do nas czytelnik z prośbą o nagłośnienie zaginięcia członka jego rodziny. 49-letni mieszkaniec Skierniewic wyszedł do sklepu 24 czerwca i dotychczas nie wrócił.

Dariusz Broniarek, 49-letni mieszkaniec Skierniewic, 24 czerwca br. wyszedł z hotelu pracowniczego w Płocku do sklepu i do dzisiaj nie wrócił.

– Jego zaginięcie zgłosił pracodawca następnego dnia. Policja z Płocka dzisiaj poinformowała policję w Skierniewicach. Nie mamy żadnych informacji, jutro moja żona z siostrami jedzie do Płocka na komendę oraz do okolicznych szpitali – wyjaśniał nasz czytelnik.

Jak tłumaczył, jedyne co wiedzą, to że hotel pracowniczy mieścił się w pobliżu lasu, na osiedlu Borowiczki lub Radziwie.

PowiązaneTematy

Jeśli widzieliście tego mężczyznę lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, Komendą Miejską Policji w Skierniewicach lub pod numerem 112.Aktualizacja

W weekend otrzymaliśmy informację od rodziny zaginionego na temat kolejnych ustaleń. Jak się okazuje, do zaginięcia doszło na terenie Klusek przed Gostyninem. Trwają poszukiwania zaginionego przez policję.

– Wcześniej od dziadka otrzymaliśmy informację, że zaginął w Płocku, wychodząc z hotelu pracowniczego koło lasu – wyjaśniał nam członek rodziny zaginionego. – Dzisiaj dotarliśmy do tego miejsca w Gostyninie oraz potwierdziliśmy na komendzie, że policja go szuka – dodał nasz czytelnik.

Dariusz Broniarek, zdjęcie przesłane przez rodzinę zaginionego