W Płocku powstaje nowa telewizja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nasze miasto będzie miało kolejną, lokalną telewizję. Nie będą jej jednak tworzyli dziennikarze, a pasjonaci medialni, którzy chcą pokazać swoje otoczenie społeczeństwu.

Telewizję tworzą studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. W skład ekipy wchodzą w sumie 4 osoby. Za grafikę i stronę dziennikarską odpowiedzialna jest Joanna Krysztoforska, która wymyśliła także logo nowej telewizji. – Po spotkaniach z innymi uczelniami doszliśmy do wniosku, że warto by zrobić i u nas uczelnianą telewizję – powiedziała studentka. W dziennikarskiej pracy wspierają ją Wiktor Kornel Argasiński oraz Mateusz Rokicki. Osobą odpowiadającą za techniczną stronę przedsięwzięcia jest Łukasz Betkowski, który łączy funkcję operatora oraz montażysty.

Na razie, studenci swoje materiały publikują w serwisie YouTube oraz na fanpage-u facebookowym. Nazwa stacji to Wizjer PWSZ. Studencka ekipa telewizyjna zapowiada relacje z wszelkich imprez, które będą dotyczyły ich uczelni. Najbliższe materiały, których należy się spodziewać, to relacje z wyborów Miss i Mistera PWSZ oraz Festiwalu Katorga, których organizatorem jest samorząd studencki uczelni. PetroNews jest patronem medialnym tych imprez.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji