REKLAMA

W Płocku odbył się IV Festiwal Młodych Talentów

REKLAMA

W sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Płocku odbył się IV Festiwal Młodych Talentów. Impreza jest organizowana, by dać szansę młodym ludziom zaprezentować swoje umiejętności.

26 marca br. odbyła się IV edycja konkursu integracyjnego Festiwal Młodych Talentów, którego organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. Księdza Jana Twardowskiego w Płocku. Przedsięwzięcie to corocznie objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka.

Zdaniem organizatorów, Festiwal Młodych Talentów daje uczniom możliwość realizacji marzeń i planów, motywuje ich, budzi wiarę w swoje możliwości oraz podnosi poczucie własnej wartości.

– Cieszymy się, że możemy wspierać i rozwijać pasje młodych artystów, a ich twórcza radość jest dla nas największą satysfakcją – powiedziała Dyrektor SOSW nr 1 w Płocku Izabela Cierpikowska.

Zadaniem konkursu jest integracja dzieci i młodzieży z różnymi rodzajami niepełnosprawności fizycznej oraz intelektualnej z kolegami w pełni sprawnymi, poprzez umożliwienie im zaprezentowania własnych zdolności przed szeroką publicznością.



Festiwal Młodych Talentów z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Podczas tegorocznej edycji swoje pasje i niezwykłe umiejętności na deskach sceny Szkoły Muzycznej w Płocku zaprezentowało 51 uczestników z 11 szkół.

Z uwagi na różnorodność i wysoki poziom występów, komisja konkursowa miała trudne zadanie podczas wyboru zwycięzców. Nagrody Grand Prix zdobyli Nadia Pogorzelska i Krzysztof Szczygielski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku oraz Julia Witkowska ze Szkoły Podstawowej w Sikorzu.

PetroNews był patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU