REKLAMA

W piątek zagramy w szachy – przed Orlen Areną [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Inwestycja, mająca wzbogacić otoczenie Orlen Areny, dobiega końca. Plac, na którym stanęły stoliki szachowe, sprzęt do siłowni i street workoutu, powinien być otwarty w najbliższy piątek.

PowiązaneTematy

Przypomnijmy, prace prowadzone przy hali sportowej miały na celu zagospodarowanie kolejnej części terenu zielonego. To właśnie tam miała zostać otwarta siłownia na świeżym powietrzu, która uzupełniona została urządzeniami do street workout oraz stolikami szachowymi. Pierwotnie miał powstać również tor do minigolfa, jednak ze względu na koszty, projekt podzielono na etapy.

Jak się okazuje miejsce, które od kilku tygodniu powstaje obok skate parku, doczeka się otwarcia jeszcze w tym tygodniu. Biuro medialne ratusza poinformowało, że w czwartek powinien nastąpić odbiór obiektu. – Prace na placu zostały już zakończone – powiedział nam Hubert Woźniak z Zespołu ds. Medialnych UMP. – Trwa procedura odbiorowa, która planowo zakończy się w czwartek. Plac powinien zostać oddany do użytku płocczan w najbliższy piątek – dodał.Koszt budowy placu to ponad  337 tysięcy złotych. Prace wykonywała Firma Remontowo-Budowlana JAR-CEZ z Płocka. W pierwszej fazie pomysłu przewidywane zakończenie prac miało nastąpić w listopadzie. Po pierwszym przetargu, który nie wyłonił wykonawcy, termin wyznaczono na początek grudnia.

Zobaczcie nasze zdjęcia!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU