W piątek duże utrudnienia w ruchu na Podolszycach

ADVERTISEMENT

PowiązaneTematy

Jak podaje Urząd Miasta Płocka, w nadchodzący weekend na Podolszycach zaplanowano intensywne prace drogowe. Kierowcy mogą spodziewać się dużych utrudnień w ruchu. 

Zostanie zamknięty środkowy fragment skrzyżowania ulicy Wyszogrodzkiej, Jana Pawła II i Armii Krajowej. MZD prace rozpocznie w piątek rano i choć frezowanie nawierzchni odbywać się będzie „pod ruchem”, to kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W piątek od godziny 16 do niedzieli włącznie środkowa część skrzyżowania będzie całkowicie zamknięta – przejazd pomiędzy Podolszycami będzie więc niemożliwy. Kierowcy zmuszeni będą skorzystać z sąsiedniego skrzyżowania – ulic Wyszogrodzkiej z Armii Krajowej i Jana Pawła II (obok galerii Wisła).

Na czas remontu autobusy linii 3, 12, 25, 27, 28 i 30 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Pozostałe linie kursujące na Podolszycach nie ominą żadnego przystanku. W związku z objazdami na wszystkich liniach dochodzić będzie do opóźnień w kursowaniu autobusów.

Autobusy linii 3 z Borowiczek pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w ul. Czwartaków, w stronę Borowiczek pojadą trasą stałą przez ul. Czwartaków.
Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w stronę centrum pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w al. Jana Pawła II, w drodze z centrum pojadą stałą trasą przez al. Jana Pawła II.

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdów:• Czwartaków (przy OBI) – bez obsługi autobusami linii 3 w stronę centrum i Winiar;• Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego, Podolszyce – bez obsługi autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30 w drodze do centrum.