REKLAMA

W niedzielę część ulic będzie zamknięta. Odbędzie się impreza sportowa

REKLAMA

W związku z imprezą sportową Garmin Iron Triathlon Płock 2021, część ulic zostanie w niedzielę zamknięta dla ruchu. Komunikacja Miejska Płock wyznaczyła objazdy dla autobusów.

23 maja w godzinach od 8 do 14.30 zamknięte będą ulice Zduńska, Okrzei i Nowowiejskiego. W tym czasie odbywać się będzie tam impreza sportowa Garmin Iron Triathlon Płock 2021. W związku z tym, autobusy Komunikacji Miejskiej w Płocku linii 4, 18 i 24 kursować będą objazdami.

Linie 4 i 24 – w obydwu kierunkach z pominięciem przystanku Nowowiejskiego:  • w kierunku Św. Huberta/Podolszyc – od przystanku Skłodowskiej po trasie: Kobylińskiego (przez przystanek Jachowicza (młyn) – przy Biedronce) – Bielska (przez przystanek Ostatnia) – Kwiatka,
  • w kierunku Cm. Komunalnego – od przystanku Bielska po trasie: Sienkiewicza – Bielska (przez przystanek Jachowicza (Bielska) – przy poczcie) – Kobylińskiego (przez przystanek Spacerowa) i od przystanku Skłodowskiej trasa bez zmian.

Linia 18 – w obydwu kierunkach z pominięciem przystanków Zduńska i Okrzei:

  • w kierunku Żyznej – przejazd od przystanku Ostatnia bezpośrednio do przystanku Kwiatka,
  • w kierunku Dworca kolejowego – przejazd od przystanku Bielska (na ul. Sienkiewicza) bezpośrednio do przystanku Jachowicza (Bielska) (na ul. Bielskiej przy poczcie).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU