REKLAMA

W miarę spokojny weekend. Skradziono ciągnik siodłowy z naczepą

REKLAMA

W trzeci weekend maja, w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego nie odnotowano żadnych wypadków. Miały za to miejsce cztery zdarzenia kryminalne.

PowiązaneTematy

– Łącznie na drogach wystąpiło dwadzieścia pięć kolizji, dwadzieścia w Płocku oraz pięć na terenie powiatu – powiedział rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Zatrzymano także trzech nietrzeźwych kierowców, jednego w Płocku i dwóch w powiecie. Dodatkowo, 16 maja, na ulicy Długiej w Płocku, zatrzymano trzeźwego kierowcę, który miał jednak zakaz prowadzenia pojazdów – dodał.

Z kolei, jeśli chodzi o doprowadzonych do izby wytrzeźwień, to we wspomniany weekend trafiło tam dwadzieścia jeden nietrzeźwych osób.W tym czasie miały również miejsce cztery zdarzenia kryminalne.

  • W nocy z 14 na 15 maja, na ulicy Kochanowskiego w Płocku, został uszkodzony lakier jednego z pojazdów. Straty szacuje się na około tysiąc złotych.
  • 15 maja, na ulicy Dobrzyńskiej w Płocku doszło do kradzieży. Z salonu kosmetycznego zginął notebook o wartości około 1200 złotych.
  • Z 15 na 16 maja, na ulicy Targowej w Płocku, skradziono ciągnik siodłowy marki Mercedes wraz z naczepą. Wartość skradzionego pojazdu to około 260 tys. złotych.
  • W sobotę, 16 maja,  na ulicy Topolowej w Płocku, doszło do włamania do garażu, w wyniku którego skradziono rower górski o wartości około 890 złotych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU