REKLAMA

W czwartek czasowe wstrzymanie ruchu na Bielskiej

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka poinformował, że w najbliższy czwartek wystąpią ograniczenia w ruchu na ul. Bielskiej – ze względu na remont tej ulicy, nastąpi czasowe zatrzymanie ruchu na odcinku od ul. Targowej do ul. Wiadukt.

Ograniczenia w ruchu będą występowały 29 czerwca od godz. 5 do godz. 7 oraz od godz. 9 do godz. 14. W tym czasie ruch będzie czasowo wstrzymywany przez służby sterujące ruchem, ze względu na prowadzoną wycinkę w pasie drogowym. Jak wyjaśnia ratusz, prace mają związek z rozbudową i remontem ul. Bielskiej, którą realizuje Miejski Zarząd Dróg.

PowiązaneTematy

– Przebudowa ul. Bielskiej polega na wykonaniu nowej nawierzchni, chodnika, ścieżki rowerowej oraz oświetlenia z lampami ledowymi – wymienia Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami płockiego ratusza. – Przebudowane zostanie skrzyżowanie z ul. Wiadukt – powstanie na nim rondo. Nowością będzie też sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bielskiej z Sierpecką – dodaje.

Wykonawca generalnym inwestycji jest firma Skanska S.A., która realizuje także II etap obwodnicy północno-zachodniej Płocka.