REKLAMA

Volta, Alibi.com i Dzieciak rządzi. Nowości w NK Przedwiośnie

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie zaprasza na premiery filmowe, z których skorzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Wśród propozycji, najnowszy film Juliusza Machulskiego.

Volta

Od 7 lipca w NK Przedwiośnie obejrzeć możemy najnowszy film mistrza komedii Juliusza Machulskiego „‚Voltę”. Na ekranie wśród plejady gwiazd zobaczymy: Olgę Bołądź, Andrzej Zielińskiego, Aleksandrę Domańską, Michała Żurawskiego, Jacka Braciaka, Cezarego Pazurę i innych.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Aga w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem „Dychą” postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!
Autorką piosenki, o tym samym tytule, promującej film „VOLTA” jest SARSA. Utwór znalazł siĘ na drugiej płycie artystki pt. „Pióropusze”.

Alibi.com

W weekend 7-9 lipca zapraszamy na przedpremierowe pokazy francuskiej komedii „Alibi.com”.

Firma Grega, Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg. Otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co więc robi Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo – jak wiadomo – ma krótkie nogi.Bajkoranki: Dzieciak rządzi

W sobotę i niedzielę zapraszamy na Bajkoranki i pokaz animacji „Dzieciak rządzi” z dubbingiem. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Podczas seansów odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. W sobotę po seansie zapraszamy na warsztaty teatralne które poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu zatytułowane „Teatr przedmiotu”, natomiast w niedzielę zapraszamy na spektakl teatralny „Wiewiór pierwszy nieznośny”.

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Ponadto w repertuarze:

  • kolejna część kultowej serii „Gru, Dru i Minionki” dubbing 2D i 3D – Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić;
  • „Auta 3” dubbing – Samochód wyścigowy Zygzak McQueen z pomocą młodej trenerki staje do rywalizacji w kolejnym wyścigu;
  • „Transformers: Ostatni rycerz” dubbing 2D i 3D oraz napisy 2D – Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie;
  • „Miłość aż po ślub” napisy – Organizując ślub znienawidzonej koleżanki z dawnych lat, Juliette zakochuje się w przyszłym panu młodym.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU