Uważajcie, znów jakość powietrza w Płocku „bardzo zła”

We wtorek płocka stacja pomiarowa przy ul. Reja znów zaświeciła się na czerwono. Podobnie jak w wielu miastach Polski, 17 stycznia jakość powietrza pogorszyła się, i to znacznie. Jak informuje Portal Samorządowy, oprócz Płocka przed smogiem ostrzegały m.in. służby miejskie Warszawy, Rzeszowa, Olsztyna, Sanoka, Katowic, Bielska-Białej czy Cieszyna. Reklama – Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska prognozuje na środę … Czytaj dalej Uważajcie, znów jakość powietrza w Płocku „bardzo zła”