“Uwaga! Pirat” w Płocku. Kto zobaczy się w programie?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kojarzycie program emitowany na TVN Turbo pn. “Uwaga! Pirat”? Dzisiaj ekipa telewizyjna zjawiła się w Płocku, co zauważyła nasza czytelniczka.

– Czy macie jakieś informacje na temat ekipy telewizyjnej w sławnym w Płocku samochodzie policyjnej drogówki marki Opel? – spytała nas pani Agnieszka. – Dzisiaj na moście stało wspomniane auto, a przed nim stał pan z kamerą, rodem z programu TVN Turbo “Uwaga! Pirat”- dodała.

Informację potwierdziliśmy u rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska. – Nasi mieszkańcy są bardzo spostrzegawczy – zaśmiał się Krzysztof Piasek. – Faktycznie, ekipa TVN Turbo jeździ wraz z płocką drogówką – potwierdził.

Seria „Uwaga! Pirat” powstaje we współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Teraz przygotowywana jest już szesnasta edycja tego programu. Kamery TVN Turbo będą towarzyszyć w pracy m.in. funkcjonariuszom drogówki z płockiej policji podczas codziennych patroli na drogach Płocka i powiatu płockiego. W rolach głównych tradycyjnie wystąpią… kierowcy. Kto tym razem stanie się “bohaterem” odcinka?

Premiera nowej serii zaplanowana jest już na najbliższą niedzielę, 28 lutego. Odcinki będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 16, a powtórki we wtorki o godz. 18.15. Szerokiej drogi ;)

Fot. lubuska.policja.gov.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji