REKLAMA

Uwaga na fałszywą pracownicę Wodociągów

REKLAMA

Oszuści chwytają się różnych sposobów, aby okraść mieszkańców. Jednym z nich jest podawanie się za przedstawicieli zawodów zaufania publicznego lub firm usługowych. Tak stało się w czwartek w Płocku.

19 lipca w Płocku na terenie osiedla Tysiąclecia doszło do kradzieży.

PowiązaneTematy

– Nieznana kobieta, przedstawiając się za pracownika wodociągów, sprawdzającego instalację wodną w mieszkaniach, została wpuszczona do jednego z mieszkań – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W czasie, gdy domowniczka wyjmowała wszystko z szafki pod zlewozmywakiem, kobieta wyszła na chwilę do przedpokoju i zaraz wróciła do kuchni, gdzie rozmawiała z domowniczką – opisuje sytuację rzecznik.Jak okazało się po wyjściu kobiety, z mieszkania zginęło kilka tysięcy złotych i złoty pierścionek.

W związku z tym zdarzeniem, ponownie ostrzegamy – wpuszczajmy do mieszkania tylko te osoby, których działanie zweryfikujemy, np. dzwoniąc do Wodociągów Płockich.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 3

 1. Lucy says:

  Gupia pida

 2. Anonim says:

  Po cholerę trzymała takie pieniądze na wierzchu

 3. Mariusz says:

  Po pierwsze pracownicy Wodociągów Płockich nie chodzą po mieszkaniach.Lokale mieszkaniowe w blokach należą do administracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: