REKLAMA

Uwaga na drogach, od dziś utrudnienia

REKLAMA

Rozpoczęły się już zapowiadane prace remontowe na płockich drogach. Od dziś zamknięta dla ruchu jest ulica Dobrzyńska, na odcinku między rondem Grabskich, a rondem Bronarskiego. Jakie jeszcze utrudnienia nas czekają?

PowiązaneTematy

Od 3 sierpnia całkowicie zamknięty dla ruchu został fragment ul. Dobrzyńskiej, na odcinku między rondem Grabskich a rondem Bronarskiego. Jak zapowiada ratusz, z utrudnieniami w tej okolicy musimy liczyć się aż przez dwa miesiące.

– W tym czasie drogowcy wymienią nawierzchnię, chodniki, zbudują ścieżkę rowerową i nowe oświetlenie – informuje biuro prasowe urzędu miasta. Objazd możliwy jest ulicami: Kobylińskiego – Dobrzyńska – Kazimierza Wielkiego – Parowa – Szpitalna / Medyczna lub Łukasiewicza – Zglenickiego – Dobrzyńska.

Cała inwestycja obejmuje przebudowę ul. Dobrzyńskiej od ronda Grabskich do granicy miasta, wraz z budową rond na skrzyżowaniu z ul. Traktową oraz Zglenickiego, a także budowę ul. Traktowej wraz z rondem na jej skrzyżowaniu z ul. Szpitalną.

Sprawdź szczegóły objazdów autobusów Komunikacji Miejskiej.

Od 7 sierpnia natomiast Fortum zacznie układanie ciepłociągu w ul. Kwiatka (od Bielskiej do Tumskiej). Kierowców i pasażerów Komunikacji Miejskiej czekają więc następne zmiany na drogach. Również i na tej ulicy przejazd zostanie zamknięty na dwa miesiące. Możliwy będzie tylko wjazd na podziemny parking Złotego Rogu oraz na parking pod południową pierzeją kamienic.Również w piątek, 7 sierpnia, Wodociągi Płockie zamkną dwa odcinki ul. 1 Maja – między ul. Kolegialną i Sienkiewicza oraz między Al. Jachowicza i Królewiecką. Spółka wykona wówczas rozdział kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową, zaś po zakończeniu tych prac przebuduje ulicę, wykonując prawo- i lewoskręty. Po dwóch miesiącach prace przeniosą się na kolejne odcinki 1 Maja.

[button link=”http://petronews.pl/rozkopia-plock-juz-od-poniedzialku-duze-utrudnienia-dla-kierowcow/” target=”new” color=”#34b413″]Zobacz również: Rozkopią Płock od poniedziałku[/button]

Przypominamy, że trwa także przebudowa ul. Kazimierza Wielkiego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego do skrzyżowania z ul. Okrzei. Zgodnie z harmonogramem robót, prace na tym odcinku zakończa się na początku września 2015 r.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU