REKLAMA

Uwaga na Armii Krajowej – rozpoczął się remont

REKLAMA

Od 30 czerwca wykonawca remontu al. Armii Krajowej wprowadza czasową organizację ruchu. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Zgodnie z harmonogramem, w poniedziałek zostaje  wyłączona sygnalizacja świetlna na remontowanym odcinku. Od 1 lipca rozpoczną się prace na wyłączonym z ruchu prawym pasie al. Armii Krajowej, w kierunku od ronda na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej – Sikorskiego – Batalionu Parasol do skrzyżowania ulic Wyszogrodzka – Armii Krajowej (przy McDonald’s), które potrwają do 31 lipca.

W tym czasie, w terminie 1-6 lipca zaplanowane jest frezowanie nawierzchni jezdni, a od 7 do 31 lipca wykonanie wszystkich warstw nawierzchni asfaltowych. Do końca trwania prac ruch w al. Armii Krajowej będzie odbywał się w obu kierunkach po wewnętrznym pasie jezdni pętli wokół osiedla Podolszyce Północ.Na czas pracy frezarki skrzyżowania będą chwilowo zamykane dla ruchu. Po wykonaniu frezowania rozpoczną się roboty, związane z wymianą krawężników, regulowaniem studni i wpustów, remont nawierzchni zatok autobusowych, a następnie wzmocnienie nawierzchni siatką oraz układanie nawierzchni asfaltowych.

Przez cały sierpień potrwają prace drogowe na wyłączonym z ruchu lewym pasie al. Armii Krajowej, w kierunku od ronda na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej – Sikorskiego – Batalionu Parasol do skrzyżowania ulic Wyszogrodzka – Armii Krajowej (przy galerii McDonald’s). Wszystkie prace powinny zakończyć się do 30 września.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU