Uwaga, kolejna zmiana na Piłsudskiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Za tydzień w sobotę dojdzie do zmiany organizacji ruchu pojazdów w al. Piłsudskiego. W obydwu kierunkach pojedziemy nowiutką drogą pod budowanym wiaduktem.

Taka kolej rzeczy będzie obowiązywała do końca budowy. Organizacja ruchu zmieni się 14 czerwca od godziny 15. Wówczas, zamiast po jezdni południowej przez przejazd kolejowy, pojedziemy bezkolizyjnie jezdnią północną pod budowanym wiaduktem.

Ze względu na demontaż konstrukcji odciążających, od środy, 18 czerwca od godz. 18 do czwartku 19 czerwca, do godz. 10, nastąpi zamknięcie ruchu pod budowanym wiaduktem w alei Piłsudskiego w Płocku. Zachowany zostanie ruch wyłącznie dla autobusów Komunikacji Miejskiej. W tym czasie z kierunku Warszawy do centrum najlepiej pojechać alternatywną trasą:
– Armii Krajowej – Żyzna – Otolińska,
– Graniczna – Otolińska,
– Wyszogrodzka,
– Piłsudskiego – Mazura – Ks. Niedzielaka – Grabówka.

Dla poruszających się w kierunku przeciwnym, alternatywne drogi to:
– Otolińska – Żyzna – Armii Krajowej,
– Spółdzielcza – Południowa do ulicy Grabówka (ewentualnie al. Kilińskiego i ul. Słoneczna do Grabówki).

Dojazd dla mieszkańców ul. Dobrowolskiego i Gintera odbywać się będzie poprzez ulicę Graniczną i prywatną drogą wewnętrzną przy Coteksie i hospicjum. W razie potrzeby, płynność ruchu zapewni policja.

Straż Miejska przeprowadzi patrole na trasie al. Piłsudskiego od Otolińskiej do zjazdu w ul. Jesienną oraz przy skrzyżowaniu Wyszogrodzka/Piłsudskiego/Graniczna między salonem Hondy i zakładem energetycznym.

W dniach 15-29 czerwca 2014 r. dojdzie do całkowitego zamknięcia ruchu kolejowego na odcinku Płock – Płock Radziwie. Zostanie wówczas uruchomiona komunikacja zastępcza z wykorzystaniem autobusów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji