Uwaga kierowcy! Zmiana pierwszeństwa na ul. Kazimierza Wielkiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zmian drogowych w naszym mieście ciąg dalszy… Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność i nauczyć się nowych wytycznych. Tym razem na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Okrzei nastąpiła zmiana pierwszeństwa przejazdu. 

Zmiana polega głównie na wyznaczeniu pierwszeństwa dla jadących ul. Okrzei w kierunku kościoła Mariawitów na ul. Kazimierza Wielkiego. Po remoncie i wprowadzeniu nowych oznakowań, osoby, które wyjeżdżają z ul. Kazimierza Wielkiego, opuszczają strefę zamieszkania. Dodatkowo muszą bezwzględnie ustąpić pierwszeństwa – obowiązują znak STOP oraz linia bezwzględnego zatrzymania.

Przypomnijmy, że do tej pory pierwszeństwo przejazdu miały pojazdy jadące ul. Kazimierza Wielkiego. Teraz uległo to zmianie.

Drogowcy apelują – nie warto jeździć na pamięć! Należy zwracać szczególną uwagę na oznakowania, te w pionie, jak i w poziomie. Wszystkie skrzyżowania w obrębie starówki, stały się teraz skrzyżowaniami dróg równorzędnych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

Koncerty
Ruszyły zapisy na KATORGĘ!

Studencki Festiwal Piosenki “Katorga” jest doskonale znaną imprezą wszystkim miłośnikom lokalnych zespołów i wokalistów. Wydarzenie jest wstępem do Juwenaliów, gdyż zwycięzca festiwalowego…