REKLAMA

Utrudnienia w ruchu na Piłsudskiego

REKLAMA

W środę, 23 października na Piłsudskiego trwa budowa wiaduktu. Na obu jezdniach obowiązują zwężenia i ograniczenia prędkości.

PowiązaneTematy

Naprawy bieżące

– Dobrzykowska – naprawa zatoki przystankowej.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego trwają prace, związane z budową wiaduktu. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Na obu jezdniach występują zwężenia, zakazy wyprzedzania i ograniczenia prędkości do 40 km/h. W pasach zieleni między jezdniami są złożone konstrukcje stalowe mostów. Funkcjonuje tymczasowe przejście dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność.

Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu, w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.

Udostępniono prawoskręt z ul. Wyszogrodzkiej na rondzie Wojska Polskiego oraz skrajny pas ruchu wokół wyspy centralnej. Przestały obowiązywać zwężenia jezdni. Nadal wyłączone z ruchu są zjazdy i wjazdy do CH Graniczna oraz wiadukt nad trasą Popiełuszki. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Sierpecka,
– Przyszkolna,
– Kochanowskiego,
– Mickiewicza.

Fot.: MZD

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU