REKLAMA

Utrudnienia w ruchu na Jachowicza

REKLAMA

W poniedziałek, 7 października, drogowcy będą prowadzili prace na Jachowicza. MZD ostrzega też, że nadal nie ma tam oznakowania poziomego. Skrzyżowanie Jana Pawła II z Czwartaków zostało natomiast przywrócone dla ruchu.

PowiązaneTematy

Al. Jachowicza

Do 11 października planowane są dalsze prace na skrzyżowaniach Jachowicza z Bielską oraz Obrońców Westerplatte. Część prac będzie prowadzona w ciągu dnia, może dochodzić więc do utrudnień w ruchu. MZD apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb drogowych.

Al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka

Skrzyżowanie ulic Jana Pawła II z Czwartaków (przy Auchan) zostało przywrócone dla ruchu. W weekend zostały wykonane prace związane z asfaltowaniem nowego ronda na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z Czwartaków.

Naprawy bieżące

– Górna –  utwardzenie drogi gruntowej płytami MON,
– Batalionu Parasol – naprawy ubytków w jezdni i naprawa chodnika,
– Armii Krajowej – naprawy ubytków w jezdni,
– Rutskich – naprawy ubytków w jezdni.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego w al. Piłsudskiego rozpoczęły się prace związane z budową wiaduktu. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Został wyłączony jeden z trzech pasów ruchu na jezdni północnej (zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości w kierunku centrum). MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.Ulica Chopina

Budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.  Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Mickiewicza,
– Kochanowskiego,
– Kobylińskiego,
– Harcerska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU