REKLAMA

Utrudnienia po wypadku. Pijany kierowca ciężarówki wywrócił pojazd

REKLAMA

Całkowicie zablokowana jest droga w miejscowości Juryszewo (gm. Radzanowo) po wypadku, do którego doszło w środę rano. Pijany kierowca nie zapanował nad pojazdem.

O wypadku, do którego doszło 30 listopada, poinformował wójt gminy Radzanowo, Piotr Jakubowski.

PowiązaneTematy

– Z powodu wypadku, droga gminna w miejscowości Juryszewo przez kilka godzin będzie zablokowana (droga pomiędzy DW 576 a drogą powiatową 2935W). Apeluję o ostrożność, na miejscu zdarzenia pracują służby – napisał wójt na swoim profilu.

O szczegóły dopytaliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.– Około godz. 8.10, na DW 567 w miejscowości Juryszewo, 38-letni kierowca samochodu ciężarowego scania, jadący w kierunku Staroźreb stracił panowanie nad pojazdem, następnie zjechał na pobocze wywracając pojazd – przekazała nam asp. Krystyna Kowalska z płockiej policji. – Kierowca z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad pół promila alkoholu – wyjaśniła.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności policyjne pod kątem wypadku drogowego. Policja informuje, że na tę chwilę droga nie jest zablokowana.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Pudzian??? says:

    Sam wywrócił ciężarówkę z ładunkiem!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU