Utrudnienia na wylocie z Płocka. Była kolizja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O dużych utrudnieniach w ruchu poinformowała nas w niedzielę wieczorem czytelniczka. Jak się okazało, na ul. Wyszogrodzkiej doszło do kolizji.

– Mega korek w Imielnicy, na wysokości kościoła widać światła karetek – napisała do nas czytelniczka 15 października w godzinach wieczornych.

Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku poinformował nas, że w tym miejscu około godz. 18.20 doszło do kolizji.

– Na skrzyżowaniu miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych. Nie ma osób poszkodowanych w tym zdarzeniu – wyjaśnił.

Warto zauważyć, że duże utrudnienia na wylocie z Płocka pojawiają się za każdym razem, gdy dojdzie w tym miejscu do kolizji, ze względu na jednopasmową ulicę Wyszogrodzką. Wydaje się, że dopóki droga nie będzie poszerzona, każda kolizja, awaria samochodu czy wypadek będą powodować problemy z przejechaniem tego fragmentu ulicy Wyszogrodzkiej.

Podziel się:

3 komentarze

  1. Sam miałem ostatnio wypadek samochodowy nie ze swojej winy i jeśli chodzi o zaniżone odszkodowanie mogę polecić z czystym sumieniem firmę CrashPlus.Zaproponowali dodatkowe pieniadze,które przyznam-bardzo MI sie w tym okresie przydały.Mogę podać numer do ich doradcy: 570 660 879 :D

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji