REKLAMA

Utrudnienia na płockich drogach. Zamknięte ważne skrzyżowania

REKLAMA

Powoli dobiega końca jedna z większych inwestycji drogowych w Płocku. W sobotę, z powodu asfaltowania al. Kilińskiego, zamknięta będzie część skrzyżowań.

23 maja drogowcy będą kontynuować prace nad układaniem ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu na al. Kilińskiego. Tego dnia nieprzejezdne będzie skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. 4 Pułku Strzelców Konnych i Sienkiewicza. Prace rozpoczną się o godz. 6 rano, a ruch powinien być przywrócony około godziny 16.

W poniedziałek drogowcy zaczną układać asfalt na skrzyżowaniu al. Kilińskiego z ul. Kolegialną oraz Wyszogrodzką i Słoneczną.

– Skrzyżowanie to będzie w poniedziałek nieprzejezdne od godziny 7 rano do około 18, czyli będzie podobnie, jak zakładają nasze plany na piątek, 22 maja. Choć niewykluczone, że czas uruchomienia przejazdu się zmieni. Być może będzie on możliwy wcześniej, ale też może się czas wyłączenia ruchu wydłużyć – tłumaczy Hubert Woźniak z Urzędu Miasta Płocka.Prace nad przebudową skrzyżowania al. Kilińskiego z ul. Warszawską, Mostową, Norbertańską mają trwać do przełomu września i października.

– Nasze plany asfaltowania w najbliższą sobotę i w poniedziałek mogą ulec zmianie. Wszystko zależy od pogody. Na razie prognoza zapowiada na sobotnie popołudnie deszcz. Popołudniowe opady nas nie zatrzymają. Ale mogą się one zacząć wcześniej – zwraca uwagę Hubert Woźniak.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU