REKLAMA

Utrudnienia na Kilińskiego. Zderzyły się 3 auta

REKLAMA

Jak informuje nasza czytelniczka, na al. Kilińskiego w Płocku doszło do kolizji trzech aut. – Są duże utrudnienia, lepiej wybierać inną trasę – ostrzega płocczanka.

PowiązaneTematy

W piątek, 18 sierpnia, po godz. 17 miała miejsce potrójna kolizja. – Na al. Kilińskiego, pomiędzy ul. Wyszogrodzką a Kolegialną jest spory korek. Widzę karetkę pogotowia i policję – poinformowała nas czytelniczka.

– Faktycznie, doszło do kolizji trzech aut – potwierdził Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Ford mondeo najechał na tył toyoty, a ta, siłą rozpędu, wjechała w kolejnego forda – wyjaśnił policjant.Choć wszystko wyglądało dość groźnie, nie mamy informacji, aby ktoś ucierpiał w tym zdarzeniu. Jednak, ponieważ al. Kilińskiego jest wąska, dość szybko zakorkowała się. Dlatego doradzamy, aby kierowcy wybierali alternatywną trasę. Jeśli zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, samochody dość szybko powinny być usunięte z ulicy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Marian says:

    Poza tym to zderzenie 3 aut które korkuje przejazd. Zastanów się troche zanim zaczniesz krytykowac chyba ze ci za to płacą

  2. Marian says:

    Przecież tu nie ma zdjęcia. Poza tym ja widzę milion innych wpisów a ty tylko ten?

  3. ada says:

    czy naprawdę musicie robić zdjęcia przy każdej byle stłuczce??> Czy zmieniacie się w „Pudelka” nie ujmując nikomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU