REKLAMA

Uszkodzona płachta na Orlen Arenie do wymiany [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Imponująca onegdaj płachta, oplatająca Orlen Arenę,  była bez wątpienia wisienką na torcie tej pięknej hali sportowej. Niestety, minęły lata, a materiał, przedstawiający sceny wyjęte wprost z meczu piłki ręcznej, stracił już swoją świeżość i blask. Płachta pełna jest dziur i przedarć, które szpecą całą konstrukcję. Dyrektor Orlen Areny zdaje sobie z tego sprawę. I zapowiada: będzie lepiej.

Temat ten podsunął nam czytelnik, który co jakiś czas patrzy na pogarszający się stan wiszącej płachty i kawałki przerwanego materiału. – To nie tylko źle wygląda, ale i niezbyt dobrze wpływa na wizerunek Orlen Areny – pisze w liście do nas. – Ktoś powinien jak najszybciej się zająć tym problemem. Mamy piękną halę, której cały blask odbiera to porwane prześcieradło – dodaje.

PowiązaneTematy

By wyjaśnić te kwestie, udaliśmy się do szefa Orlen Areny. Jak zapewnia dyrektor obiektu, Krzysztof Krakowski, problem ten zostanie rozwiązany niebawem. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że okres użytkowania płachty się skończył – rozpoczął w rozmowie z nami. – W tej chwili nie podejmujemy się wymiany, ze względu na zmienną pogodę. Poza tym, na wiosnę przeprowadzimy gruntowną renowację stelaży, na których płachta jest rozłożona. Wówczas najpewniej wymienimy płachtę – obiecuje.

Dyrektor Orlen Areny nie zdradził natomiast co konkretnie zostanie rozwieszone wokół obiektu. – Ustalenia, dotyczące tego, jaki wzór pojawi się na nowej płachcie i czy ona się w ogóle pojawi, zapadną wiosną – dodał na zakończenie.