REKLAMA

Uruchomiono nowe przystanki autobusowe. Zmiany w rozkładzie jazdy

REKLAMA

Jak podaje Urząd Miasta Płocka, uruchomiono nowe przystanki autobusowe. Od środy, 26 listopada, działają trzy przystanki w al. Piłsudskiego. W związku z tym, zmianom uległ rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

PowiązaneTematy

Ratusz informuje, że od minionej środy funkcjonują przystanki przy ulicy Piaska (w stronę Podolszyc), Dobrowolskiego (w stronę centrum) oraz Piaska w stronę centrum. Uruchomienie nowych przystanków spowodowało kilka zmian w obowiązującym rozkładzie jazdy. W sobotę, 29 listopada, likwidacji uległ przystanek Graniczna 09 w al. Piłsudskiego, zaś w środę, 26 listopada, likwidacji uległ przystanek zastępczy Piaska w kierunku centrum.

Zgodnie z nowym rozkładem, autobusy linii 3, 12, 14, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 35, 37, N1 i N3, od dnia 26 listopada w al. Piłsudskiego:

– jadąc w kierunku Podolszyc za przystankiem Spółdzielcza (na wiadukcie) zatrzymywać się będą na nowym przystanku Piaska (przed wiaduktem kolejowym) i Graniczna (przy skrzyżowaniu z ul. Wyszogrodzką);
– jadąc w kierunku centrum od soboty, 29 listopada, likwidacji uległ przystanek Graniczna 09 (przy hospicjum) – zastąpił go przystanek bliżej skrzyżowania z ul. Dobrowolskiego, ok. 200 m dalej w stronę centrum.

Autobusy linii A w okresie przejściowym w dniach od środy, 26 listopada do piątku, 28 listopada br. zatrzymywać się będą:
– w stronę Orlenu na przystankach Graniczna (przy hospicjum), Dobrowolskiego i Piaska;
– w stronę Podolszyc na przystankach Spółdzielcza, Piaska i Graniczna.Od poniedziałku 1 grudnia autobusy linii A zatrzymywać się będą:

– w stronę Orlenu tylko na przystanku Dobrowolskiego;
– w stronę Podolszyc tylko na nowym przystanku Piaska.

W sobotę, 29 listopada, uruchomiono przystanek Wyszogrodzka, Wisła (09) w al. Jana Pawła II przy galerii Wisła (między ulicami Wyszogrodzką a Czwartaków). Jak podaje ratusz, na nowym przystanku zatrzymywać się będą autobusy linii 3, jadące z Borowiczek w kierunku Winiar, linii 12, 25, 27, 28 i 30, jadące w kierunku Jachowicza, a także linii nocnych N1 i N3.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU