REKLAMA

Upili się i postanowili dalej jechać… wózkiem platformowym z hurtowni

REKLAMA

Para płocczan, która nadużyła alkoholu, najwidoczniej zmęczyła się na tyle, że postanowiła ukraść wózek platformowy z terenu hurtowni i pojechać na nim. Kradzież udaremnił przypadkowy przechodzień, który zgłosił policji to zdarzenie.

Do kradzieży doszło w nocy z czwartku na piątek (23/24 maja) po północy.

PowiązaneTematy

– Do dyżurnego płockiej komendy zadzwonił mężczyzna z informacją, że na terenie hurtowni w Płocku znajduje się dwójka ludzi, która wyprowadza wózek platformowy z rampy hurtowni. Zgłaszający dodał, że hurtownia w nocnych godzinach jest nieczynna, w związku z tym nie mogą to być jej pracownicy – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Dyżurny płockiej jednostki skierował na miejsce policjantów, którzy po dojechaniu na miejsce, w rejonie hurtowni zauważyli parę ludzi, siedzącą na wózku transportowym. Jak się okazało, zarówno kobieta, jak i mężczyzna byli nietrzeźwi.– W trakcie interwencji, na miejscu pojawił się zgłaszający, który potwierdził, że to właśnie ta para wyprowadziła wózek z terenu hurtowni. Świadek kradzieży wykazał się dużą czujnością, a co najważniejsze, zareagował na podejrzane zachowanie osób, bezzwłocznie informując o tym policję – zauważa rzecznik prasowa płockiej policji.

42-latek z Płocka oraz towarzysząca mu w kradzieży 27-letnia kobieta zostali zatrzymani przez policjantów. W piątek, po wytrzeźwieniu, usłyszeli zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Babba says:

    A ktoś się tylko dobrze bawił

  2. Anonim says:

    przeciez chcieli tylko pojezdzić,czy od razu trzeba być judaszem ?karma wróci do ciebie !

  3. dzon says:

    Kapuś niech siedzi w domu a nie się szlaja po nocach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU