REKLAMA

Unikatowe samochody, koncerty, atrakcje dla rodzin. VERVA Street Racing w Płocku!

REKLAMA

Tym razem to Płock będzie miejscem, w którym zawyją motory silników i zgromadzą się fani VERVA Street Racing. Już w październiku zobaczymy legendarne i unikatowe auta, usłyszymy koncerty gwiazd, a całe rodziny znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji!

PowiązaneTematy

Tylko 45 dni dzieli nas od wyjątkowego spotkania MOTO Pokoleń w Płocku. Jak informują organizatorzy, VERVA Street Racing po raz pierwszy wyruszy w trasę, by 14 października podzielić się doświadczeniem, mocą i energią z polskimi fanami.

– Najnowsze, najdroższe i najszybsze przykłady współczesnej motoryzacji w zestawieniu z zabytkowymi, legendarnymi a przede wszystkim unikatowymi autami, wzruszą i zafascynują niejednego odwiedzającego Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Pokazy, koncert gwiazdy i atrakcje dla całych rodzin zapewnią podczas VERVA Street Racing moc emocji – zapraszają organizatorzy wydarzenia.


Ósma edycja VERVA Street Racing odbędzie się więc w Płocku, na Stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Tradycyjnie już, coś dla siebie znajdą całe rodziny, zarówno ci najmłodsi, jak i starsi. Niewątpliwie zachwyceni będą zagorzali fani motosportu. Tradycyjnie już, pojawi się wyjątkowe Pit Party, emocjonujące wyścigi, spektakularne pokazy, atrakcje dla najmłodszych. VERVA Street Racing to największe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.

– Co roku chcemy zaskoczyć naszych fanów, poszukując nowej formuły i zapewniając atrakcje, które zadowolą najbardziej wymagających widzów. W tym roku, po kilku latach w Warszawie, zawitamy do Płocka! Zapraszamy całe rodziny na otwarte, niebiletowane pokazy – do udziału w wydarzeniu zachęca Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN. – Motywem przewodnim tegorocznej edycji są MOTO Pokolenia. Chcemy jednoczyć starszych i młodszych oraz ich motoryzacyjną pasję. Pokazywać, jak łączyć to, co było kiedyś, z tym, co jest teraz. Prezentować rozwój motoryzacji na przestrzeni lat i jej coraz większe zaawansowanie, osadzając je jednak w tym, co wypracowały wcześniejsze pokolenia – dodaje Rafał Pasieka.

Co w planach imprezy? Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo będzie można podziwiać w akcji motocykle FMX, driftingujące samochody i ciężarówki, a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego.

– VERVA Street Racing to wyjątkowe wydarzenie i ogromnie się cieszę, że po raz kolejny będę jego częścią. Szczególnie, że odbędzie się na dobrze mi znanym torze w Płocku. Każdy, kto kocha samochody i wyścigi, musi tam być – zachęca Kuba Przygoński.

Podczas płockiego wydarzenia nie zabraknie również spektakularnych pokazów przygotowanych przez stunterów czy motocyklistów ze stajni ORLEN Team. Emocjom na torze towarzyszyć będzie unikalna wystawa samochodów, zarówno tych zabytkowych, jak i najnowszych, luksusowych maszyn.Tegoroczna edycja VERVA Street Racing odbędzie się w sobotę, 14 października, na Stadionie Wisły Płock, ORLEN Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.

[rhc_countdown date=”2017-10-14 13:00:00″ width=”75%” height=”75%” bgcolor=”#FCFCFC” fgcolor=”#e54e53″ thickness=”0.2″ adjust_w=”0″ adjust_h=”0″ show_labels=”1″ label_day=”DNI” label_hour=”GODZIN” label_minute=”MINUT” label_second=”SEKUND” max_days=”365″ title=”Czas do rozpoczęcia wydarzenia” message=”Wydarzenie się rozpoczęło” message_end_delay=”3″ count_to=”start”]

Więcej informacji na:

VERVA Street Racing to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, odbywające się od 2010 roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji impreza zgromadziła ponad 2000 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz ponad 500 tysięcy widzów. To unikalne wydarzenie, które przyciąga nie tylko fanów sportów motorowych. Trzy pierwsze edycje odbyły się na torze ulicznym, zbudowanym wokół warszawskiego Placu Teatralnego w Warszawie, natomiast w 2013 roku impreza została przeniesiona na PGE Stadion Narodowy i jego błonia, gdzie zadebiutowała w formie spektakli motoryzacyjnych.

Gośćmi Verva Street Racing byli m.in. Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond, Mika Häkkinen, Stéphane Peterhansel, Jean-Éric Vergne, Cyril Despres, Marc Coma, Hélder Rodrigues, Ben Collins, Marcus Grönholm, Carlos Sainz czy znany pasjonat motoryzacji, lider zespołu Jamiroquai, Jay Kay.

W 2017 roku wydarzenie pod hasłem MOTO Pokolenia odwiedzi Płock, gdzie podczas pikniku motoryzacyjnego w rodzinnej atmosferze będzie można nie tylko podziwiać legendy motoryzacji, najnowsze samochody, spektakularne wyścigi, pokazy kaskaderskie, lecz także posłuchać największych gwiazd polskiej i światowej muzyki.

Głównym sponsorem projektu jest PKN ORLEN.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU