REKLAMA

Unikalny sposób na bycie zdrowym – Terapia falami milimetrowymi

REKLAMA

Fale milimetrowe są językiem, który używany jest przez nasze komórki do komunikowania się między sobą. Komórka jest aktywna i wysyła drgania o określonej częstotliwości. Te drgania generują ruch fal. Udowodniono, że cały świat jest przesiąknięty takimi „malutkimi” drganiami, które pozwalają na zrozumienie istnienia organizmu oraz przyszłość w zakresie jego rozwoju.

Zgodnie z częścią modeli mechanicznych, każdy obiekt ma podwójną naturę, jedną materialną i drugą elektromagnetyczną, gdzie wszystko emituje drgania, a każda komórka jest częścią zazębiającego się systemu.

edenFale milimetrowe rozprzestrzeniają się w organizmie poprzez płyny wewnątrzkomórkowe, międzykomórkowe, receptory skóry oraz linie energetyczne, które to dzięki rezonansowi rekonstruują i odbudowują drgania błon komórkowych. Poprawia to funkcje komórek i ich komunikację między sobą.

Terapia falami milimetrowymi (MMW) została starannie zbadana w ciągu ostatnich 30 lat, a bazuje ona na setkach badań i tysiącach referencji. Terapia MMW oparta jest o zjawiska naturalne, dając bardzo skuteczne efekty i nie powoduje działań ubocznych. W wyniku jej stosowania następuje zanik objawów oraz odbudowa organów i struktury systemów – warunek wstępny dla długotrwałego wyniku terapii

Pierwszy efekt – Wzmocnienie drgań komórek, które następuje w wyniku rezonansu (a w tym przypadku – biorezonansu) fal emitowanych przez komórki z falami generowanymi przez aparat. Napięcie błonowe utrzymywane jest na stałym poziomie dzięki działaniu tych fal milimetrowych.

Drugi efekt – Błona komórkowa każdej komórki posiada receptory, które odbierają informacje z zewnątrz. Fale milimetrowe aktywują receptory i tym sposobem stają się one bardziej czułe i odbierają informacje w sposób bardziej skuteczny.

Trzeci efekt – Poprawa komunikacji między komórkami. Ciało ludzkie składa się z 1016 komórek. Dla utrzymania działania bez zakłóceń tak skomplikowanego systemu, potrzebny jest pewien mechanizm synchronizacji funkcji organizmu. Jednym z silnych efektów działania fal milimetrowych jest zmniejszenie lepkości krwi. Ma to olbrzymie znaczenie, zwłaszcza dla ludzi starszych, czy zagrożonych zawałem serca. Testy pokazały, że „niezależnie od rodzaju choroby, fale milimetrowe normalizują parametry układu odpornościowego, poprawiają mikro krążenie, równoważą metabolizm organizmu, opóźniają starzenie i wydłużają długość życia, zapobiegają rozwojowi chorób i przechodzenia ich ze stanu ostrego w stan chroniczny, zmniejszają ryzyko zapadania na choroby onkologiczne, wzmacniają działanie lekarstw oraz redukują ich działanie toksyczne skracają okres leczenia, poprawiają stan zdrowia pacjentów po zawałach i porażeniach, przyspieszają 2,5-3-krotnie leczenie złamań i dodatkowo posiadają niekwestionowane działanie w przynoszenia ulgi w cierpieniu.

twoj_eden (12)Ponieważ fale milimetrowe aktywują receptory komórek, które stają się bardziej czułe na hormony i enzymy, w naszym gabinecie stosujemy je również przy zabiegach kosmetycznych w celu stymulacji skóry i redukcji zmarszczek. Skóra staje się z wiekiem mniej wilgotna, ale poprzez wzmocnienie błony komórkowej i poprawę krążenia krwi, może nastąpić odbudowa jej żywotności.Biorezonans pokonuje patologię i odbudowuje komórki organizmu i ich prawidłowe funkcje. Gorączka i zapalenia mogą ustąpić w bardzo krótkim czasie. Trudno jest znaleźć bardziej skuteczną terapię dla leczenia stanów zapalnych i usuwania wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych i pasożytów.

Możliwe jest prawie natychmiastowe przyniesienie ulgi w cierpieniu. Jest sprawą znaną, że ból wywołuje zmiany częstotliwości magnetycznych w uszkodzonych komórkach. Przy zastosowaniu odpowiedniej częstotliwości, receptory nerwowe nie odbierają żadnych patologicznych informacji i dana osoba nie odczuwa więcej tego bólu.

Strukturyzacja wody – wszystkie biochemiczne reakcje organizmu są aktywizowane przez płyny ustrojowe. Od początku życia, płyny nasze są strukturyzowane, lecz stopniowo funkcja ta maleje z wiekiem i sposobem życia. Strukturyzacja podnosi generalnie poziom energii, zwiększając tym sposobem efekt wszystkich stosowanych zabiegów. Im bardziej, strukturyzowana jest woda, którą pijemy, tym lepiej. Dodatkowo prowadzi to do strukturyzacji płynów w organizmie, co przyczynia się do skuteczniejszej komunikacji międzykomórkowej.

W gabinecie Twój Eden strukturyzujemy wodę i przenosimy na nią wibracje klienta, przez co staje się ona  indywidualnym lekiem homeopatycznym.

Metoda ta posiada szerokie zastosowania, które w zasadzie są nieograniczone.

twoj_eden (30)Zapraszamy do Gabinetu Twój Eden po dawkę zdrowia i piękna, na które Cię stać.

Twój Eden
Kochanowskiego 20
09-402 Płock
tel. 607-372-816
edenplock.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU