REKLAMA

Ukradł torebkę z zaparkowanego auta w Płocku

REKLAMA

Ostania doba na szczęście nie obfitowała w zdarzenia, które wymagały interwencji policji. Funkcjonariusze dostali zgłoszenie o kradzieży torebki z auta i zatrzymali jednego pijanego kierowcę.

16 września Komenda Miejska Policji w Płocku otrzymała zgłoszenie o kradzieży torebki z auta zaparkowanego przy ul. Nowy Rynek. Do zdarzenia miało dojść 15 września, a wartość strat oszacowano na ponad 1000 zł.

W ostatniej dobie płoccy policjanci zatrzymali jednego pijanego kierowcę. Nietrzeźwy zakończył swą podróż w miejscowości Siecień (gmina Brudzeń Duży). W poniedziałek, również ze względu na nadużycie alkoholu, 6 osób wymagało, doprowadzenia przez funkcjonariuszy do izby wytrzeźwień.16 września na drogach w Płocku i powiecie doszło w sumie do 7 kolizji, z czego 6 miało miejsce w mieście.

Gdzie radar?

17 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na trasie Płock – DK 62 – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. tylko akcja na dwa dni i trzy dni przerwy says:

    W Siecieniu przeciez tam jest bezprawie jesli chodzi o kierowcow wszelkich pojazdow .A ze kogos zatrzymali to musieli dostac cynk. Tam non stop powinna jezdzic nieoznakowana i tylko auta zmieniac zeby nie przyzwyczaili sie do jednego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU