REKLAMA

Ukradł paliwo i bez prawa jazdy uciekał przed policją

REKLAMA

Przestępca uciekał przed płockimi policjantami pojazdem ze skradzionymi tablicami. W bagażniku opla przewoził skradziony olej napędowy, a jak się okazało, był poszukiwany przez policję w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy, podczas patrolowania drogi krajowej w Słupnie, postanowili zatrzymać do kontroli opla, którego kierujący popełnił kilka wykroczeń w ruchu drogowym.

– Siedzący za kierownicą pojazdu młody mężczyzna nie miał zamiaru zatrzymać się do policyjnej kontroli i zaczął gwałtownie przyspieszać. Nie reagował na nadawane przez policjantów sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierowca opla został zatrzymany, kiedy zjechał z drogi publicznej w „ślepą uliczkę” – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Okazało się, że mężczyzna miał wiele powodów do ucieczki. 27-latek kierował oplem bez wymaganych uprawnień, a pojazd miał założone skradzione tablice rejestracyjne.

W bagażniku pojazdu policjanci odkryli kilka beczek z olejem napędowym. Paliwo podejrzany ukradł na jednej z podpłockich stacji paliw. Mężczyzna był też poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet kilka lat więzienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Uuu says:

    Te artykuły to totalna patologia i same kłamstwa aż płakać się chce że śmiechu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU