REKLAMA

Ujęto zabójcę seniora

REKLAMA

Tydzień temu, 20 kilometrów od Płocka rozegrała się tragedia. W miejscowości Podgórze (gm. Gostynin) dokonano zabójstwa starszego mężczyzny. Policja zatrzymała już sprawcę.

Do zabójstwa doszło w minioną niedzielę, 22 stycznia. Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zadzwoniła kobieta, informując, że prawdopodobnie ktoś zabił jej ojca, mieszkańca miejscowości Podgórze. Kiedy przyjechała go odwiedzić i weszła do mieszkania, zobaczyła zakrwawione zwłoki.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że faktycznie denatem był 82-letni mężczyzna, ojciec dzwoniącej kobiety.

– Od razu nie było wątpliwości, że mężczyzna nie zmarł w sposób naturalny. Miał bowiem rany kłute oraz inne obrażenia na ciele – informuje gostynińska policja.

Policjanci pracujący przy tej sprawie szybko wytypowali podejrzewanego o to zabójstwo i zatrzymali 69-letniego gostynianina. Usłyszał on już zarzut zabójstwa.Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Gostyninie i zastosował wobec 69-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet dożywocie.

Jak informuje policja, trwają dalsze czynności w tej sprawie, jednak z uwagi na charakter i dobro sprawy nie udziela bliższych szczegółów.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU