REKLAMA

Uderzył w niego samochód, zderzył się czołowo z innym

REKLAMA

Miniony długi weekend przebiegał dość spokojnie. Doszło do jednego wypadku i 18 kolizji, w tym 13 w Płocku. Strat wyrządzili także złodzieje, kradnąc narzędzia i… węgiel.

O wypadku, do którego doszło 5 stycznia w Płocku na ul. Dobrzykowskiej, już pisaliśmy. Teraz poznaliśmy szczegóły tego zdarzenia.

Wypadek na drodze w kierunku Dobrzykowa

– Kierujący pojazdem marki Renault nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i uderzył w tył poprzedzającego pojazdu – mówi Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – W wyniku tego, pojazd został zepchnięty na przeciwległy pas, gdzie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem z przeciwka – wyjaśnia.Jak informowaliśmy, jedna osoba, kobieta w zaawansowanej ciąży, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

W weekend policjanci zatrzymali też nietrzeźwego kierowcę, który z promilami poruszał się po drogach powiatu, w miejscowości Antoninów (gm. Łąck).

Doszło również do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 7 stycznia w Płocku przy ul. Czwartaków nieznany sprawca uszkodził samochód marki Suzuki, poprzez połamanie lusterka bocznego. Wartość strat to 1,2 tys. zł.
  • 6 stycznia w Płocku przy ul. Sienkiewicza włamano się do komórki, z której skradziono dziesięć worków z węglem. Wartość wyceniono na 200 zł.
  • W nocy z 4 na 5 stycznia w miejscowości Kuchary Jeżewo (gm. Bielsk) skradziono elektronarzędzia. Wartość strat w tym przypadku wyniosła 1,8 zł.
  • Pomiędzy 1 a 8 stycznia w miejscowości Topólno (gm. Gąbin) włamano się do pomieszczenia gospodarczego, skąd skradziono narzędzia. Wartość strat to 5 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU