Uderzył w niego samochód, zderzył się czołowo z innym

0

Miniony długi weekend przebiegał dość spokojnie. Doszło do jednego wypadku i 18 kolizji, w tym 13 w Płocku. Strat wyrządzili także złodzieje, kradnąc narzędzia i… węgiel.

O wypadku, do którego doszło 5 stycznia w Płocku na ul. Dobrzykowskiej, już pisaliśmy. Teraz poznaliśmy szczegóły tego zdarzenia.

Wypadek na drodze w kierunku Dobrzykowa

– Kierujący pojazdem marki Renault nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i uderzył w tył poprzedzającego pojazdu – mówi Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – W wyniku tego, pojazd został zepchnięty na przeciwległy pas, gdzie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem z przeciwka – wyjaśnia.

Jak informowaliśmy, jedna osoba, kobieta w zaawansowanej ciąży, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

W weekend policjanci zatrzymali też nietrzeźwego kierowcę, który z promilami poruszał się po drogach powiatu, w miejscowości Antoninów (gm. Łąck).

Doszło również do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 7 stycznia w Płocku przy ul. Czwartaków nieznany sprawca uszkodził samochód marki Suzuki, poprzez połamanie lusterka bocznego. Wartość strat to 1,2 tys. zł.
  • 6 stycznia w Płocku przy ul. Sienkiewicza włamano się do komórki, z której skradziono dziesięć worków z węglem. Wartość wyceniono na 200 zł.
  • W nocy z 4 na 5 stycznia w miejscowości Kuchary Jeżewo (gm. Bielsk) skradziono elektronarzędzia. Wartość strat w tym przypadku wyniosła 1,8 zł.
  • Pomiędzy 1 a 8 stycznia w miejscowości Topólno (gm. Gąbin) włamano się do pomieszczenia gospodarczego, skąd skradziono narzędzia. Wartość strat to 5 tys. zł.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…