REKLAMA

Uderzył w barierkę autem i uciekł. Był pijany i nie posiada prawka

REKLAMA

Było już dość późno, kiedy mieszkańcy osiedla Borowiczki w Płocku usłyszeli głośny huk. Jak się okazało, młody kierowca uderzył w przydrożną barierkę. Kiedy świadek zdarzenia chciał wyjąć kluczyki z auta, samochód ruszył…

O tym zdarzeniu, do którego doszło 3 października, powiadomiła nas czytelniczka.

PowiązaneTematy

– Około godziny 22 w Płocku na ul. Grabówka pijany młody kierowca spowodował wypadek. Uderzył w barierkę, niestety, mimo interwencji przejeżdżających innych kierowców, uciekł. Została powiadomiona Policja. Jak się to potoczyło dalej niestety nie wiem, mam tylko nadzieję, że został złapany i poniesie konsekwencje – napisała mieszkanka Płocka.

Dopytaliśmy o tę sprawę w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.Jak się okazuje, we wtorek tuż przed godz. 22 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej na ul. Grabówka w Płocku. Według relacji świadka, młody mężczyzna kierujący citroenem uderzył w bariery. Ponieważ zgłaszający podejrzewał, że kierujący jest nietrzeźwy, próbował odebrać mu kluczyki od pojazdu. Wówczas kierowca gwałtownie ruszył i odjechał. Ucieczkę jednak szybko zakończył, uderzając w znak drogowy z tak dużą siłą, że samochód przewrócił się na bok.

– Przybyły na miejsce patrol mundurowych zatrzymał młodego kierowcę, którym okazał się być 18-letni mieszkaniec Płocka. Badanie policyjny alkomatem wykazało, że nastolatek ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Jednak to nie był koniec przewinień młodego mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Młody kierowca trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Brak patroli says:

  To co jeszcze ma się wydarzyć Panie Komendancie, żeby było więcej patroli w Borowiczkach????

  • Kur.. brak slow says:

   A czy Ty uważasz że teraz na każdej ulicy ma stać patrol? Kto ma wypić to i tak to zrobi i bd jechał.

  • Srogi says:

   BZDURA!!! Co ma piernik do wiatraka; Komendant jest winien, że młody bandyta wsiadł po pijanemu za kierownicę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU